Sla naar inhoud
Vergelijken Arsenal vs Mechelen

Arsenal vs Mechelen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Arsenal vs Mechelen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Arsenal Arsenal Thuisteam
Mechelen Mechelen Uitteam
Arsenal
61.8
W W W G W V G V W V

Laatste 10 Wedstrijden

Mechelen
26.6
V W V V V V G V W V

Gewonnen Categorieën

12

Arsenal

1

Gelijkspel

2

Mechelen

Prestatieradar

Arsenal
Mechelen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

20%

2W, 1G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

2.4

24 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-16

-16

Clean Sheet
60%

6 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
V. Gyökeres (5 doelpunten)
B. Boersma (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 3
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
71.7

Competitiemoeilijkheid: 92.3, Tegenstanderkwaliteit: 70.8

44.7

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 59.6

Record vs Topteams
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.42

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.32

0.83

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.03

Aangepaste Sterktewaarde
61.8

Aanval: 44.6, Verdediging: 93.3, Vorm: 60.9

26.6

Aanval: 25.3, Verdediging: 18.9, Vorm: 18.9

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
1

16-30'

2
4

31-45'

1

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

2
Arsenal
Mechelen
Arsenal

Sterkte-uitsplitsing

61.8

Totaal

Aanval 44.6
Verdediging 93.3
Vorm 60.9
Consistentie 45.7
Mechelen

Sterkte-uitsplitsing

26.6

Totaal

Aanval 25.3
Verdediging 18.9
Vorm 18.9
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

92.3 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

70.8 vs 59.6

Record tegen Topteams

40% vs 0%
Arsenal logo Arsenal
W
West Ham (72%)
W
Atlético (62%)
W
Fulham (61%)
G
Atlético (67%)
W
Newcastle (56%)
V
Man City (89%)
G
Sporting (77%)
V
Bournemouth (77%)
Mechelen logo Mechelen
V
R. Union SG (69%)
W
Gent (46%)
V
Sint-Truiden (44%)
V
Club Brugge (71%)
V
Anderlecht (35%)
V
R. Union SG (75%)
G
Gent (63%)
V
Club Brugge (83%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
West Ham U
1 - 0 W
72%
Atlético T
1 - 0 W
62%
Fulham T
3 - 0 W
61%
Atlético U
1 - 1 G
67%
Newcastle T
1 - 0 W
56%
Man City U
1 - 2 V
89%
Sporting T
0 - 0 G
77%
Bournemouth T
1 - 2 V
77%
Sporting U
1 - 0 W
82%
Southampton U
1 - 2 V
65%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
R. Union SG U
0 - 3 V
69%
Gent T
1 - 0 W
46%
Sint-Truiden T
1 - 4 V
44%
Club Brugge U
1 - 6 V
71%
Anderlecht T
1 - 2 V
35%
R. Union SG T
0 - 1 V
75%
Gent U
1 - 1 G
63%
Club Brugge U
1 - 4 V
83%
Anderlecht T
1 - 0 W
47%
Gent U
1 - 3 V
63%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Arsenal heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 71.7) vergeleken met Mechelen (SoS: 44.7). Dit betekent dat de statistieken van Arsenal meer gewicht hebben.

Arsenal heeft het aanvallende voordeel met 1.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Mechelen, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Arsenal ver superieur, met slechts 0.7 tegendoelpunten per wedstrijd en 6 clean sheets, terwijl Mechelen er 2.4 per wedstrijd incasseert.

Arsenal heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Mechelen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Arsenal de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (44.6), verdediging (93.3) en vorm (60.9) laat weinig ruimte voor twijfel. Mechelen heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Arsenal

Arsenal

VS
Mechelen

Mechelen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie