Sla naar inhoud
Vergelijken Athletic vs Monaco

Athletic vs Monaco Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Athletic vs Monaco: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Athletic Athletic Thuisteam
Monaco Monaco Uitteam
Athletic
39.8
V W V W V V W V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Monaco
67.7
V W G G V W W W W W

Gewonnen Categorieën

0

Athletic

1

Gelijkspel

14

Monaco

Prestatieradar

Athletic
Monaco

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 0G, 7V

60%

6W, 2G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-6

-6

+5

+5

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
Gorka Guruzeta (3 doelpunten)
F. Balogun (8 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
1e Helft: 5 / 2e Helft: 13
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
58.6

Competitiemoeilijkheid: 88.2, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

69.4

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 64.4

Record vs Topteams
0%

0W / 3 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.48

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.48

2.08

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.28

Aangepaste Sterktewaarde
39.8

Aanval: 36.2, Verdediging: 50.7, Vorm: 32.6

67.7

Aanval: 71.6, Verdediging: 67.7, Vorm: 71.6

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1
3

16-30'

3
1

31-45'

1
1

46-60'

5
1

61-75'

6
4

76-90+'

2
Athletic
Monaco
Athletic

Sterkte-uitsplitsing

39.8

Totaal

Aanval 36.2
Verdediging 50.7
Vorm 32.6
Consistentie 43.3
Monaco

Sterkte-uitsplitsing

67.7

Totaal

Aanval 71.6
Verdediging 67.7
Vorm 71.6
Consistentie 52.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

88.2 vs 86.0

Tegenstanderkwaliteit

66.6 vs 64.4

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Athletic logo Athletic
V
Valencia (67%)
W
Alavés (65%)
V
Atlético (66%)
W
Osasuna (58%)
V
Villarreal (73%)
V
Getafe (72%)
W
Betis (68%)
V
Girona (64%)
Monaco logo Monaco
V
Lille (73%)
W
Metz (48%)
G
Toulouse (62%)
G
Auxerre (66%)
V
Paris FC (77%)
W
Marseille (61%)
W
Lyon (70%)
W
Brest (56%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Valencia T
0 - 1 V
67%
Alavés U
4 - 2 W
65%
Atlético U
2 - 3 V
66%
Osasuna T
1 - 0 W
58%
Villarreal T
1 - 2 V
73%
Getafe U
0 - 2 V
72%
Betis T
2 - 1 W
68%
Girona U
0 - 3 V
64%
Barcelona T
0 - 1 V
86%
Real Sociedad U
0 - 1 V
47%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lille T
0 - 1 V
73%
Metz U
2 - 1 W
48%
Toulouse U
2 - 2 G
62%
Auxerre T
2 - 2 G
66%
Paris FC U
1 - 4 V
77%
Marseille T
2 - 1 W
61%
Lyon U
2 - 1 W
70%
Brest T
2 - 0 W
56%
Paris SG U
3 - 1 W
84%
Angers T
2 - 0 W
47%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Monaco heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 69.4) vergeleken met Athletic (SoS: 58.6). Dit betekent dat de statistieken van Monaco meer gewicht hebben.

Monaco heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Athletic, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Monaco heeft het defensieve voordeel, met 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Athletic.

Athletic heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Monaco heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 4 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Monaco is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Monaco komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (67.7 vs 39.8) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Athletic

Athletic

VS
Monaco

Monaco

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie