Sla naar inhoud
Vergelijken Basel vs Thun

Basel vs Thun Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Basel vs Thun: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Basel Basel Thuisteam
Thun Thun Uitteam
Basel
46.7
V W V V G W W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Thun
41.3
V V V W V V W W G W

Gewonnen Categorieën

5

Basel

5

Gelijkspel

5

Thun

Prestatieradar

Basel
Thun

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 1G, 4V

40%

4W, 1G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-2

-2

+1

+1

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
B. Traoré (3 doelpunten)
E. Rastoder (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 9
1e Helft: 7 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
50.1

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.8

37.3

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.6

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.35

Werkelijk: 1.5 | Versch: +0.15

1.36

Werkelijk: 1.6 | Versch: +0.24

Aangepaste Sterktewaarde
46.7

Aanval: 50.0, Verdediging: 43.4, Vorm: 50.0

41.3

Aanval: 46.6, Verdediging: 43.6, Vorm: 34.9

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

16-30'

3
4

31-45'

4
3

46-60'

4
3

61-75'

3
3

76-90+'

2
Basel
Thun
Basel

Sterkte-uitsplitsing

46.7

Totaal

Aanval 50.0
Verdediging 43.4
Vorm 50.0
Consistentie 38.8
Thun

Sterkte-uitsplitsing

41.3

Totaal

Aanval 46.6
Verdediging 43.6
Vorm 34.9
Consistentie 39.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

49.0 vs 49.0

Tegenstanderkwaliteit

50.8 vs 50.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Basel logo Basel
V
Young Boys (60%)
W
Thun (48%)
V
Sion (66%)
V
Thun (53%)
G
Young Boys (50%)
W
Winterthur (42%)
W
Servette (58%)
V
St.Gallen (60%)
Thun logo Thun
V
Sion (70%)
V
Basel (55%)
V
Lugano (54%)
W
Basel (50%)
V
Lugano (55%)
V
Zürich (37%)
W
GC Zürich (27%)
W
Young Boys (56%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Young Boys U
0 - 3 V
60%
Thun T
3 - 1 W
48%
Sion T
0 - 2 V
66%
Thun U
1 - 3 V
53%
Young Boys T
3 - 3 G
50%
Winterthur U
2 - 0 W
42%
Servette T
3 - 1 W
58%
St.Gallen U
0 - 3 V
60%
GC Zürich T
1 - 0 W
27%
Lausanne U
2 - 1 W
44%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sion U
0 - 2 V
70%
Basel U
1 - 3 V
55%
Lugano T
0 - 1 V
54%
Basel T
3 - 1 W
50%
Lugano U
0 - 1 V
55%
Zürich U
1 - 2 V
37%
GC Zürich T
5 - 1 W
27%
Young Boys U
2 - 1 W
56%
St.Gallen T
2 - 2 G
55%
Luzern T
2 - 1 W
47%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Basel heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 50.1) vergeleken met Thun (SoS: 37.3). Dit betekent dat de statistieken van Basel meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Basel op gemiddeld 1.5 en Thun op 1.6 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Basel op 1.7 en Thun op 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd.

Basel heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Basel heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.4 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Deze teams hebben elkaar 2 keer getroffen in hun recente wedstrijden. In hun recente Swiss Super League-wedstrijd (2026-05-02) won Basel met 3-1 van Thun. Basel behaalde deze overwinning thuis, waar ze het sterkst zijn. Thun zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Basel draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning. In hun recente Swiss Super League-wedstrijd (2026-04-18) won Thun met 3-1 van Basel. Thun behaalde deze overwinning thuis, waar ze het sterkst zijn. Basel zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Thun draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Basel

Basel

VS
Thun

Thun

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie