Sla naar inhoud
Vergelijken Leverkusen vs Bayern Munich

Leverkusen vs Bayern Munich Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Leverkusen vs Bayern Munich: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Leverkusen Leverkusen Thuisteam
Bayern Munich Bayern Munich Uitteam
Leverkusen
55.6
V W W V V W W G V G

Laatste 10 Wedstrijden

Bayern Munich
78.0
W G G V W W W W W W

Gewonnen Categorieën

1

Leverkusen

3

Gelijkspel

11

Bayern Munich

Prestatieradar

Leverkusen
Bayern Munich

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

70%

7W, 2G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

3.0

30 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

+12

+12

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
P. Schick (9 doelpunten)
H. Kane (7 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 11 / 2e Helft: 8
1e Helft: 11 / 2e Helft: 19
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

83%

5W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
69.1

Competitiemoeilijkheid: 87.0, Tegenstanderkwaliteit: 69.5

74.0

Competitiemoeilijkheid: 88.8, Tegenstanderkwaliteit: 67.1

Record vs Topteams
40%

2W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.38

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.48

3.73

Werkelijk: 3.0 | Versch: -0.73

Aangepaste Sterktewaarde
55.6

Aanval: 75.4, Verdediging: 47.6, Vorm: 47.6

78.0

Aanval: 100, Verdediging: 49.6, Vorm: 86.8

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

2
3

16-30'

2
5

31-45'

7
2

46-60'

7
2

61-75'

4
4

76-90+'

8
Leverkusen
Bayern Munich
Leverkusen

Sterkte-uitsplitsing

55.6

Totaal

Aanval 75.4
Verdediging 47.6
Vorm 47.6
Consistentie 44.8
Bayern Munich

Sterkte-uitsplitsing

78.0

Totaal

Aanval 100
Verdediging 49.6
Vorm 86.8
Consistentie 63.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

87.0 vs 88.8

Tegenstanderkwaliteit

69.5 vs 67.1

Record tegen Topteams

40% vs 60%
Leverkusen logo Leverkusen
V
Stuttgart (75%)
W
Leipzig (79%)
W
Köln (62%)
V
Bayern Munich (62%)
V
Augsburg (66%)
W
Dortmund (76%)
W
Wolfsburg (50%)
G
Heidenheim (67%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
W
Wolfsburg (55%)
G
Paris SG (83%)
G
Heidenheim (62%)
V
Paris SG (88%)
W
Mainz 05 (70%)
W
Leverkusen (51%)
W
Stuttgart (70%)
W
Real Madrid (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Stuttgart U
1 - 3 V
75%
Leipzig T
4 - 1 W
79%
Köln U
2 - 1 W
62%
Bayern Munich T
0 - 2 V
62%
Augsburg T
1 - 2 V
66%
Dortmund U
1 - 0 W
76%
Wolfsburg T
6 - 3 W
50%
Heidenheim U
3 - 3 G
67%
Arsenal U
0 - 2 V
77%
Bayern Munich T
1 - 1 G
81%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Wolfsburg U
1 - 0 W
55%
Paris SG T
1 - 1 G
83%
Heidenheim T
3 - 3 G
62%
Paris SG U
4 - 5 V
88%
Mainz 05 U
4 - 3 W
70%
Leverkusen U
2 - 0 W
51%
Stuttgart T
4 - 2 W
70%
Real Madrid T
4 - 3 W
66%
St. Pauli U
5 - 0 W
55%
Real Madrid U
2 - 1 W
71%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 69.1 vs 74.0), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Bayern Munich is van een ander niveau, met gemiddeld 3.0 doelpunten per wedstrijd en H. Kane als topscorer met 7 goals. Leverkusen scoort slechts 1.9 per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Leverkusen op 1.8 en Bayern Munich op 1.8 tegendoelpunten per wedstrijd.

Leverkusen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Bayern Munich heeft zich bewezen tegen topteams en 3 van 5 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Bayern Munich is een sterk uitteam met 83% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 4.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Bayern Munich komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (78.0 vs 55.6) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Deze teams hebben elkaar 2 keer getroffen in hun recente wedstrijden. In de German DFB Pokal (2026-04-22) elimineerde Bayern Munich Leverkusen met 0-2. Opvallend is dat Bayern Munich dit resultaat uit behaalde — winnen bij Leverkusen toont echte kwaliteit. Leverkusen zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Bayern Munich draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning. Deze twee teams speelden 1-1 gelijk in de German Bundesliga (2026-03-14). Aangezien de vorige wedstrijd gelijk eindigde, heeft geen van beide teams een psychologisch voordeel.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Leverkusen

Leverkusen

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie