Sla naar inhoud
Vergelijken Leverkusen vs Dinamo Zagreb

Leverkusen vs Dinamo Zagreb Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Leverkusen vs Dinamo Zagreb: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Leverkusen Leverkusen Thuisteam
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Uitteam
Leverkusen
55.6
V W W V V W W G V G

Laatste 10 Wedstrijden

Dinamo Zagreb
85.4
W W W W G W W W W W

Gewonnen Categorieën

3

Leverkusen

1

Gelijkspel

11

Dinamo Zagreb

Prestatieradar

Leverkusen
Dinamo Zagreb

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

90%

9W, 1G, 0V

Doelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

3.3

33 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

+25

+25

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
P. Schick (9 doelpunten)
D. Beljo (16 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 11 / 2e Helft: 8
1e Helft: 15 / 2e Helft: 18
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

100%

5W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
69.1

Competitiemoeilijkheid: 87.0, Tegenstanderkwaliteit: 69.5

45.6

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 46.0

Record vs Topteams
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.38

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.48

2.86

Werkelijk: 3.3 | Versch: +0.44

Aangepaste Sterktewaarde
55.6

Aanval: 75.4, Verdediging: 47.6, Vorm: 47.6

85.4

Aanval: 95.6, Verdediging: 70.1, Vorm: 86.0

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

5
3

16-30'

4
5

31-45'

6
2

46-60'

3
2

61-75'

9
4

76-90+'

6
Leverkusen
Dinamo Zagreb
Leverkusen

Sterkte-uitsplitsing

55.6

Totaal

Aanval 75.4
Verdediging 47.6
Vorm 47.6
Consistentie 44.8
Dinamo Zagreb

Sterkte-uitsplitsing

85.4

Totaal

Aanval 95.6
Verdediging 70.1
Vorm 86.0
Consistentie 89.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

87.0 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

69.5 vs 46.0

Record tegen Topteams

40% vs 0%
Leverkusen logo Leverkusen
V
Stuttgart (75%)
W
Leipzig (79%)
W
Köln (62%)
V
Bayern Munich (62%)
V
Augsburg (66%)
W
Dortmund (76%)
W
Wolfsburg (50%)
G
Heidenheim (67%)
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
W
Hajduk (53%)
W
Gorica (50%)
W
Varaždin (48%)
W
Istra (46%)
G
Rijeka (44%)
W
Vukovar (37%)
W
Osijek (40%)
W
Lokomotiva (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Stuttgart U
1 - 3 V
75%
Leipzig T
4 - 1 W
79%
Köln U
2 - 1 W
62%
Bayern Munich T
0 - 2 V
62%
Augsburg T
1 - 2 V
66%
Dortmund U
1 - 0 W
76%
Wolfsburg T
6 - 3 W
50%
Heidenheim U
3 - 3 G
67%
Arsenal U
0 - 2 V
77%
Bayern Munich T
1 - 1 G
81%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hajduk T
2 - 0 W
53%
Gorica U
2 - 1 W
50%
Varaždin T
2 - 1 W
48%
Istra U
2 - 0 W
46%
Rijeka T
2 - 2 G
44%
Vukovar U
4 - 1 W
37%
Osijek T
7 - 0 W
40%
Lokomotiva U
5 - 0 W
49%
Slaven T
4 - 2 W
35%
Hajduk U
3 - 1 W
58%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Leverkusen heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 69.1) vergeleken met Dinamo Zagreb (SoS: 45.6). Dit betekent dat de statistieken van Leverkusen meer gewicht hebben.

De aanval van Dinamo Zagreb is van een ander niveau, met gemiddeld 3.3 doelpunten per wedstrijd en D. Beljo als topscorer met 16 goals. Leverkusen scoort slechts 1.9 per wedstrijd.

Verdedigend is Dinamo Zagreb ver superieur, met slechts 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd en 4 clean sheets, terwijl Leverkusen er 1.8 per wedstrijd incasseert.

Leverkusen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Dinamo Zagreb heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Dinamo Zagreb, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Dinamo Zagreb is een sterk uitteam met 100% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dinamo Zagreb komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (85.4 vs 55.6) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Leverkusen

Leverkusen

VS
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie