Sla naar inhoud
Vergelijken Leverkusen vs Mechelen

Leverkusen vs Mechelen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Leverkusen vs Mechelen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Leverkusen Leverkusen Thuisteam
Mechelen Mechelen Uitteam
Leverkusen
55.6
V W W V V W W G V G

Laatste 10 Wedstrijden

Mechelen
26.6
V W V V V V G V W V

Gewonnen Categorieën

11

Leverkusen

3

Gelijkspel

1

Mechelen

Prestatieradar

Leverkusen
Mechelen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

20%

2W, 1G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

2.4

24 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

-16

-16

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
P. Schick (9 doelpunten)
B. Boersma (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 11 / 2e Helft: 8
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
69.1

Competitiemoeilijkheid: 87.0, Tegenstanderkwaliteit: 69.5

44.7

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 59.6

Record vs Topteams
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.38

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.48

0.83

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.03

Aangepaste Sterktewaarde
55.6

Aanval: 75.4, Verdediging: 47.6, Vorm: 47.6

26.6

Aanval: 25.3, Verdediging: 18.9, Vorm: 18.9

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

1
3

16-30'

2
5

31-45'

2

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

2
Leverkusen
Mechelen
Leverkusen

Sterkte-uitsplitsing

55.6

Totaal

Aanval 75.4
Verdediging 47.6
Vorm 47.6
Consistentie 44.8
Mechelen

Sterkte-uitsplitsing

26.6

Totaal

Aanval 25.3
Verdediging 18.9
Vorm 18.9
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

87.0 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

69.5 vs 59.6

Record tegen Topteams

40% vs 0%
Leverkusen logo Leverkusen
V
Stuttgart (75%)
W
Leipzig (79%)
W
Köln (62%)
V
Bayern Munich (62%)
V
Augsburg (66%)
W
Dortmund (76%)
W
Wolfsburg (50%)
G
Heidenheim (67%)
Mechelen logo Mechelen
V
R. Union SG (69%)
W
Gent (46%)
V
Sint-Truiden (44%)
V
Club Brugge (71%)
V
Anderlecht (35%)
V
R. Union SG (75%)
G
Gent (63%)
V
Club Brugge (83%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Stuttgart U
1 - 3 V
75%
Leipzig T
4 - 1 W
79%
Köln U
2 - 1 W
62%
Bayern Munich T
0 - 2 V
62%
Augsburg T
1 - 2 V
66%
Dortmund U
1 - 0 W
76%
Wolfsburg T
6 - 3 W
50%
Heidenheim U
3 - 3 G
67%
Arsenal U
0 - 2 V
77%
Bayern Munich T
1 - 1 G
81%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
R. Union SG U
0 - 3 V
69%
Gent T
1 - 0 W
46%
Sint-Truiden T
1 - 4 V
44%
Club Brugge U
1 - 6 V
71%
Anderlecht T
1 - 2 V
35%
R. Union SG T
0 - 1 V
75%
Gent U
1 - 1 G
63%
Club Brugge U
1 - 4 V
83%
Anderlecht T
1 - 0 W
47%
Gent U
1 - 3 V
63%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Leverkusen heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 69.1) vergeleken met Mechelen (SoS: 44.7). Dit betekent dat de statistieken van Leverkusen meer gewicht hebben.

De aanval van Leverkusen is van een ander niveau, met gemiddeld 1.9 doelpunten per wedstrijd en P. Schick als topscorer met 9 goals. Mechelen scoort slechts 0.8 per wedstrijd.

Leverkusen heeft het defensieve voordeel, met 1.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.4 van Mechelen.

Leverkusen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Mechelen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Leverkusen komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (55.6 vs 26.6) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Leverkusen

Leverkusen

VS
Mechelen

Mechelen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie