Sla naar inhoud
Vergelijken Beşiktaş vs Atlético

Beşiktaş vs Atlético Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Beşiktaş vs Atlético: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Beşiktaş Beşiktaş Thuisteam
Atlético Atlético Uitteam
Beşiktaş
50.9
V W G V W V W W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Atlético
48.1
W V V W G W V G V V

Gewonnen Categorieën

8

Beşiktaş

1

Gelijkspel

6

Atlético

Prestatieradar

Beşiktaş
Atlético

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 1G, 4V

30%

3W, 2G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-1

-1

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
O. Kökçü (4 doelpunten)
A. Sørloth (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 5
1e Helft: 6 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
49.0

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 57.8

64.8

Competitiemoeilijkheid: 89.4, Tegenstanderkwaliteit: 65.2

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.32

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.02

1.61

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.21

Aangepaste Sterktewaarde
50.9

Aanval: 42.9, Verdediging: 69.3, Vorm: 49.5

48.1

Aanval: 53.6, Verdediging: 57.4, Vorm: 34.4

Analyse van Doelpunttiming

5

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

3
4

46-60'

3
1

61-75'

2
1

76-90+'

3
Beşiktaş
Atlético
Beşiktaş

Sterkte-uitsplitsing

50.9

Totaal

Aanval 42.9
Verdediging 69.3
Vorm 49.5
Consistentie 38.8
Atlético

Sterkte-uitsplitsing

48.1

Totaal

Aanval 53.6
Verdediging 57.4
Vorm 34.4
Consistentie 49.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

72.0 vs 89.4

Tegenstanderkwaliteit

57.8 vs 65.2

Record tegen Topteams

0% vs 25%
Beşiktaş logo Beşiktaş
V
Trabzonspor (69%)
W
Gaziantep (54%)
G
Fatih (55%)
V
Samsunspor (67%)
W
Antalyaspor (43%)
V
Fenerbahçe (73%)
W
Kasımpaşa (52%)
W
Gençlerbirliği (50%)
Atlético logo Atlético
W
Osasuna (63%)
V
Celta Vigo (54%)
V
Arsenal (77%)
W
Valencia (72%)
G
Arsenal (72%)
W
Athletic (55%)
V
Elche (66%)
G
Real Sociedad (42%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Trabzonspor T
1 - 2 V
69%
Gaziantep U
2 - 0 W
54%
Fatih T
0 - 0 G
55%
Samsunspor U
1 - 2 V
67%
Antalyaspor T
4 - 2 W
43%
Fenerbahçe U
0 - 1 V
73%
Kasımpaşa T
2 - 1 W
52%
Gençlerbirliği U
2 - 0 W
50%
Galatasaray T
0 - 1 V
64%
Kocaelispor U
1 - 0 W
51%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Osasuna U
2 - 1 W
63%
Celta Vigo T
0 - 1 V
54%
Arsenal U
0 - 1 V
77%
Valencia U
2 - 0 W
72%
Arsenal T
1 - 1 G
72%
Athletic T
3 - 2 W
55%
Elche U
2 - 3 V
66%
Real Sociedad T
2 - 2 G
42%
Barcelona T
1 - 2 V
88%
Sevilla U
1 - 2 V
63%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Atlético heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 64.8) vergeleken met Beşiktaş (SoS: 49.0). Dit betekent dat de statistieken van Atlético meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Beşiktaş op gemiddeld 1.3 en Atlético op 1.4 doelpunten per wedstrijd.

Beşiktaş heeft het defensieve voordeel, met 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Atlético.

Atlético heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Beşiktaş is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Beşiktaş

Beşiktaş

VS
Atlético

Atlético

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie