Sla naar inhoud
Vergelijken Beşiktaş vs Jablonec

Beşiktaş vs Jablonec Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Beşiktaş vs Jablonec: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Beşiktaş Beşiktaş Thuisteam
Jablonec Jablonec Uitteam
Beşiktaş
50.9
V W G V W V W W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Jablonec
40.7
G V V V W W V V V W

Gewonnen Categorieën

9

Beşiktaş

3

Gelijkspel

3

Jablonec

Prestatieradar

Beşiktaş
Jablonec

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 1G, 4V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-4

-4

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
O. Kökçü (4 doelpunten)
S. Nebyla (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 5
1e Helft: 5 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
49.0

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 57.8

53.6

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.6

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.32

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.02

1.17

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.03

Aangepaste Sterktewaarde
50.9

Aanval: 42.9, Verdediging: 69.3, Vorm: 49.5

40.7

Aanval: 41.4, Verdediging: 48.3, Vorm: 31.1

Analyse van Doelpunttiming

5

0-15'

1
1

16-30'

2
1

31-45'

2
4

46-60'

3
1

61-75'

1
1

76-90+'

3
Beşiktaş
Jablonec
Beşiktaş

Sterkte-uitsplitsing

50.9

Totaal

Aanval 42.9
Verdediging 69.3
Vorm 49.5
Consistentie 38.8
Jablonec

Sterkte-uitsplitsing

40.7

Totaal

Aanval 41.4
Verdediging 48.3
Vorm 31.1
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

72.0 vs 58.0

Tegenstanderkwaliteit

57.8 vs 50.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Beşiktaş logo Beşiktaş
V
Trabzonspor (69%)
W
Gaziantep (54%)
G
Fatih (55%)
V
Samsunspor (67%)
W
Antalyaspor (43%)
V
Fenerbahçe (73%)
W
Kasımpaşa (52%)
W
Gençlerbirliği (50%)
Jablonec logo Jablonec
G
Hradec Kr. (59%)
V
Sparta Prague (59%)
V
Liberec (43%)
V
Sparta Prague (59%)
W
Ostrava (34%)
W
Zlín (46%)
V
Dukla (51%)
V
Olomouc (46%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Trabzonspor T
1 - 2 V
69%
Gaziantep U
2 - 0 W
54%
Fatih T
0 - 0 G
55%
Samsunspor U
1 - 2 V
67%
Antalyaspor T
4 - 2 W
43%
Fenerbahçe U
0 - 1 V
73%
Kasımpaşa T
2 - 1 W
52%
Gençlerbirliği U
2 - 0 W
50%
Galatasaray T
0 - 1 V
64%
Kocaelispor U
1 - 0 W
51%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hradec Kr. T
1 - 1 G
59%
Sparta Prague U
0 - 2 V
59%
Liberec T
1 - 2 V
43%
Sparta Prague U
1 - 3 V
59%
Ostrava T
4 - 1 W
34%
Zlín U
3 - 0 W
46%
Dukla U
0 - 2 V
51%
Olomouc T
1 - 2 V
46%
Ml. Boleslav U
0 - 3 V
66%
Karviná T
1 - 0 W
43%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 49.0 vs 53.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Beşiktaş op gemiddeld 1.3 en Jablonec op 1.2 doelpunten per wedstrijd.

Beşiktaş heeft het defensieve voordeel, met 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Jablonec.

Jablonec heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Beşiktaş is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Beşiktaş heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 10.2 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Beşiktaş

Beşiktaş

VS
Jablonec

Jablonec

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie