Sla naar inhoud
Vergelijken Brest vs Gent

Brest vs Gent Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Brest vs Gent: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Brest Brest Thuisteam
Gent Gent Uitteam
Brest
40.9
V V G G V V V W W W

Laatste 10 Wedstrijden

Gent
46.6
G V V G G V G W W W

Gewonnen Categorieën

5

Brest

5

Gelijkspel

5

Gent

Prestatieradar

Brest
Gent

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 2G, 5V

30%

3W, 4G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-6

-6

+1

+1

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
L. Ajorque (4 doelpunten)
M. Dean (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
1e Helft: 7 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
58.0

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.3

53.6

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 49.6

Record vs Topteams
0%

0W / 6 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.49

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.29

0.82

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.28

Aangepaste Sterktewaarde
40.9

Aanval: 43.2, Verdediging: 43.2, Vorm: 32.4

46.6

Aanval: 38.0, Verdediging: 69.1, Vorm: 31.1

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

3
2

46-60'

1
3

61-75'

2
1

76-90+'

2
Brest
Gent
Brest

Sterkte-uitsplitsing

40.9

Totaal

Aanval 43.2
Verdediging 43.2
Vorm 32.4
Consistentie 49.3
Gent

Sterkte-uitsplitsing

46.6

Totaal

Aanval 38.0
Verdediging 69.1
Vorm 31.1
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

86.0 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

67.3 vs 49.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Brest logo Brest
V
Paris SG (84%)
V
Paris FC (77%)
G
Lens (71%)
G
Nantes (56%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (71%)
V
Monaco (77%)
W
Le Havre (53%)
Gent logo Gent
G
Anderlecht (35%)
V
Mechelen (34%)
V
Club Brugge (66%)
G
R. Union SG (69%)
G
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (52%)
G
Mechelen (40%)
W
Dender (51%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Paris SG U
0 - 1 V
84%
Paris FC U
0 - 4 V
77%
Lens T
3 - 3 G
71%
Nantes U
1 - 1 G
56%
Rennes T
3 - 4 V
75%
Auxerre U
0 - 3 V
71%
Monaco U
0 - 2 V
77%
Le Havre T
2 - 0 W
53%
Metz U
1 - 0 W
48%
Marseille T
2 - 0 W
61%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Anderlecht T
1 - 1 G
35%
Mechelen U
0 - 1 V
34%
Club Brugge T
0 - 2 V
66%
R. Union SG U
0 - 0 G
69%
Sint-Truiden T
0 - 0 G
44%
Anderlecht U
1 - 3 V
52%
Mechelen T
1 - 1 G
40%
Dender U
3 - 1 W
51%
ZW T
2 - 0 W
65%
Mechelen T
3 - 1 W
40%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 58.0 vs 53.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Brest op gemiddeld 1.2 en Gent op 1.1 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is Gent ver superieur, met slechts 1.0 tegendoelpunten per wedstrijd en 3 clean sheets, terwijl Brest er 1.8 per wedstrijd incasseert.

Brest heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 6 wedstrijden gewonnen.

Gent heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Gent heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.7 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Brest

Brest

VS
Gent

Gent

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie