Sla naar inhoud
Vergelijken Cagliari vs Fredericia

Cagliari vs Fredericia Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Cagliari vs Fredericia: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Cagliari Cagliari Thuisteam
Fredericia Fredericia Uitteam
Cagliari
36.9
V G W V W V V V V G

Laatste 10 Wedstrijden

Fredericia
38.8
V G V G G G V W V W

Gewonnen Categorieën

4

Cagliari

3

Gelijkspel

8

Fredericia

Prestatieradar

Cagliari
Fredericia

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 2G, 6V

20%

2W, 4G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-6

-6

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. Esposito (3 doelpunten)
F. Etim (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 5
1e Helft: 8 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
59.0

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.8

53.6

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.6

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.94

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.14

1.38

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.08

Aangepaste Sterktewaarde
36.9

Aanval: 29.1, Verdediging: 50.9, Vorm: 21.8

38.8

Aanval: 44.9, Verdediging: 38.0, Vorm: 20.7

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
1

16-30'

3

31-45'

2
2

46-60'

2
3

61-75'

1

76-90+'

3
Cagliari
Fredericia
Cagliari

Sterkte-uitsplitsing

36.9

Totaal

Aanval 29.1
Verdediging 50.9
Vorm 21.8
Consistentie 59.2
Fredericia

Sterkte-uitsplitsing

38.8

Totaal

Aanval 44.9
Verdediging 38.0
Vorm 20.7
Consistentie 64.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

90.0 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

65.8 vs 52.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Cagliari logo Cagliari
V
Udinese (74%)
G
Bologna (63%)
W
Atalanta (64%)
V
Inter Milan (84%)
W
Cremonese (51%)
V
Sassuolo (69%)
V
Napoli (74%)
V
Pisa (46%)
Fredericia logo Fredericia
V
Vejle (44%)
G
Copenhagen (63%)
V
OB (50%)
G
Randers (52%)
G
Silkeborg (57%)
G
Vejle (39%)
V
OB (55%)
W
Copenhagen (68%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Udinese T
0 - 2 V
74%
Bologna U
0 - 0 G
63%
Atalanta T
3 - 2 W
64%
Inter Milan U
0 - 3 V
84%
Cremonese T
1 - 0 W
51%
Sassuolo U
1 - 2 V
69%
Napoli T
0 - 1 V
74%
Pisa U
1 - 3 V
46%
Como T
1 - 2 V
71%
Parma U
1 - 1 G
62%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Vejle U
0 - 2 V
44%
Copenhagen T
3 - 3 G
63%
OB T
0 - 2 V
50%
Randers U
2 - 2 G
52%
Silkeborg U
2 - 2 G
57%
Vejle T
2 - 2 G
39%
OB U
0 - 1 V
55%
Copenhagen U
2 - 1 W
68%
Randers T
0 - 3 V
46%
Silkeborg T
2 - 1 W
52%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 59.0 vs 53.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Fredericia heeft het aanvallende voordeel met 1.3 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Cagliari, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Cagliari op 1.6 en Fredericia op 1.9 tegendoelpunten per wedstrijd.

Cagliari heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Fredericia heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Cagliari

Cagliari

VS
Fredericia

Fredericia

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie