Sla naar inhoud
Vergelijken Celta Vigo vs Antalyaspor

Celta Vigo vs Antalyaspor Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Celta Vigo vs Antalyaspor: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Celta Vigo Celta Vigo Thuisteam
Antalyaspor Antalyaspor Uitteam
Celta Vigo
41.2
V W W V V V V V W V

Laatste 10 Wedstrijden

Antalyaspor
33.5
V G V V V W G V V G

Gewonnen Categorieën

11

Celta Vigo

2

Gelijkspel

2

Antalyaspor

Prestatieradar

Celta Vigo
Antalyaspor

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 0G, 7V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.2

22 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-9

-9

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
Ferran Jutglà (4 doelpunten)
S. van de Streek (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 8
1e Helft: 3 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.1

Competitiemoeilijkheid: 91.4, Tegenstanderkwaliteit: 69.3

50.5

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.0

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.76

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.36

1.08

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.08

Aangepaste Sterktewaarde
41.2

Aanval: 54.6, Verdediging: 31.2, Vorm: 35.1

33.5

Aanval: 33.5, Verdediging: 36.9, Vorm: 10.0

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

3

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

3
2

61-75'

2
3

76-90+'

3
Celta Vigo
Antalyaspor
Celta Vigo

Sterkte-uitsplitsing

41.2

Totaal

Aanval 54.6
Verdediging 31.2
Vorm 35.1
Consistentie 43.3
Antalyaspor

Sterkte-uitsplitsing

33.5

Totaal

Aanval 33.5
Verdediging 36.9
Vorm 10.0
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.4 vs 72.0

Tegenstanderkwaliteit

69.3 vs 62.0

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Celta Vigo logo Celta Vigo
V
Levante (71%)
W
Atlético (66%)
W
Elche (61%)
V
Villarreal (78%)
V
Barcelona (91%)
V
Freiburg (64%)
V
Oviedo (61%)
V
Freiburg (69%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
V
Galatasaray (69%)
G
Alanyaspor (56%)
V
Göztepe (64%)
V
Konyaspor (61%)
V
Beşiktaş (65%)
W
Eyüp (53%)
G
Başakşehir (71%)
V
Gaziantep (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Levante T
2 - 3 V
71%
Atlético U
1 - 0 W
66%
Elche T
3 - 1 W
61%
Villarreal U
1 - 2 V
78%
Barcelona U
0 - 1 V
91%
Freiburg T
1 - 3 V
64%
Oviedo T
0 - 3 V
61%
Freiburg U
0 - 3 V
69%
Valencia U
3 - 2 W
72%
Alavés T
3 - 4 V
60%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Galatasaray U
2 - 4 V
69%
Alanyaspor T
0 - 0 G
56%
Göztepe U
0 - 2 V
64%
Konyaspor T
0 - 2 V
61%
Beşiktaş U
2 - 4 V
65%
Eyüp T
3 - 0 W
53%
Başakşehir U
0 - 0 G
71%
Gaziantep T
1 - 4 V
49%
Rize U
0 - 1 V
64%
Fenerbahçe T
2 - 2 G
68%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Celta Vigo heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 67.1) vergeleken met Antalyaspor (SoS: 50.5). Dit betekent dat de statistieken van Celta Vigo meer gewicht hebben.

Celta Vigo heeft het aanvallende voordeel met 1.4 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Antalyaspor, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Antalyaspor heeft het defensieve voordeel, met 1.9 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.2 van Celta Vigo.

Celta Vigo heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Celta Vigo heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 7.7 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Celta Vigo

Celta Vigo

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie