Sla naar inhoud
Vergelijken Celta Vigo vs Sønderjyske

Celta Vigo vs Sønderjyske Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Celta Vigo vs Sønderjyske: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Celta Vigo Celta Vigo Thuisteam
Sønderjyske Sønderjyske Uitteam
Celta Vigo
41.2
V W W V V V V V W V

Laatste 10 Wedstrijden

Sønderjyske
38.5
W V W V V V G V G W

Gewonnen Categorieën

9

Celta Vigo

2

Gelijkspel

4

Sønderjyske

Prestatieradar

Celta Vigo
Sønderjyske

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 0G, 7V

30%

3W, 2G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.2

22 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-7

-7

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
Ferran Jutglà (4 doelpunten)
O. Hyseni (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 8
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.1

Competitiemoeilijkheid: 91.4, Tegenstanderkwaliteit: 69.3

54.2

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 53.6

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.76

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.36

0.84

Werkelijk: 1.0 | Versch: +0.16

Aangepaste Sterktewaarde
41.2

Aanval: 54.6, Verdediging: 31.2, Vorm: 35.1

38.5

Aanval: 34.7, Verdediging: 45.2, Vorm: 31.3

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
3

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

1
2

61-75'

1
3

76-90+'

4
Celta Vigo
Sønderjyske
Celta Vigo

Sterkte-uitsplitsing

41.2

Totaal

Aanval 54.6
Verdediging 31.2
Vorm 35.1
Consistentie 43.3
Sønderjyske

Sterkte-uitsplitsing

38.5

Totaal

Aanval 34.7
Verdediging 45.2
Vorm 31.3
Consistentie 49.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.4 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

69.3 vs 53.6

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Celta Vigo logo Celta Vigo
V
Levante (71%)
W
Atlético (66%)
W
Elche (61%)
V
Villarreal (78%)
V
Barcelona (91%)
V
Freiburg (64%)
V
Oviedo (61%)
V
Freiburg (69%)
Sønderjyske logo Sønderjyske
W
Viborg (55%)
V
AGF (62%)
W
Brøndby (44%)
V
Midtjylland (52%)
V
Brøndby (49%)
V
Viborg (50%)
G
Midtjylland (57%)
V
Nordsjælland (60%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Levante T
2 - 3 V
71%
Atlético U
1 - 0 W
66%
Elche T
3 - 1 W
61%
Villarreal U
1 - 2 V
78%
Barcelona U
0 - 1 V
91%
Freiburg T
1 - 3 V
64%
Oviedo T
0 - 3 V
61%
Freiburg U
0 - 3 V
69%
Valencia U
3 - 2 W
72%
Alavés T
3 - 4 V
60%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Viborg U
1 - 0 W
55%
AGF U
1 - 2 V
62%
Brøndby T
3 - 0 W
44%
Midtjylland T
1 - 2 V
52%
Brøndby U
0 - 6 V
49%
Viborg T
0 - 2 V
50%
Midtjylland U
2 - 2 G
57%
Nordsjælland U
0 - 2 V
60%
AGF T
1 - 1 G
57%
OB T
1 - 0 W
50%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Celta Vigo heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 67.1) vergeleken met Sønderjyske (SoS: 54.2). Dit betekent dat de statistieken van Celta Vigo meer gewicht hebben.

Celta Vigo heeft het aanvallende voordeel met 1.4 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Sønderjyske, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Sønderjyske heeft het defensieve voordeel, met 1.7 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.2 van Celta Vigo.

Celta Vigo heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Sønderjyske heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.1 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Celta Vigo

Celta Vigo

VS
Sønderjyske

Sønderjyske

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie