Sla naar inhoud
Vergelijken Celta Vigo vs Union Berlin

Celta Vigo vs Union Berlin Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Celta Vigo vs Union Berlin: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Celta Vigo Celta Vigo Thuisteam
Union Berlin Union Berlin Uitteam
Celta Vigo
41.2
V W W V V V V V W V

Laatste 10 Wedstrijden

Union Berlin
38.8
W G V V V G V W V V

Gewonnen Categorieën

9

Celta Vigo

2

Gelijkspel

4

Union Berlin

Prestatieradar

Celta Vigo
Union Berlin

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 0G, 7V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.4

14 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.2

22 / 10 wedstrijden

2.1

21 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-10

-10

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
Ferran Jutglà (4 doelpunten)
O. Burke (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 8
1e Helft: 2 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.1

Competitiemoeilijkheid: 91.4, Tegenstanderkwaliteit: 69.3

72.2

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.76

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.36

1.55

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.45

Aangepaste Sterktewaarde
41.2

Aanval: 54.6, Verdediging: 31.2, Vorm: 35.1

38.8

Aanval: 44.8, Verdediging: 36.7, Vorm: 24.4

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

3

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

1
2

61-75'

2
3

76-90+'

6
Celta Vigo
Union Berlin
Celta Vigo

Sterkte-uitsplitsing

41.2

Totaal

Aanval 54.6
Verdediging 31.2
Vorm 35.1
Consistentie 43.3
Union Berlin

Sterkte-uitsplitsing

38.8

Totaal

Aanval 44.8
Verdediging 36.7
Vorm 24.4
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.4 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

69.3 vs 66.6

Record tegen Topteams

25% vs 50%
Celta Vigo logo Celta Vigo
V
Levante (71%)
W
Atlético (66%)
W
Elche (61%)
V
Villarreal (78%)
V
Barcelona (91%)
V
Freiburg (64%)
V
Oviedo (61%)
V
Freiburg (69%)
Union Berlin logo Union Berlin
W
Mainz 05 (70%)
G
Köln (57%)
V
Leipzig (84%)
V
Wolfsburg (50%)
V
Heidenheim (67%)
G
St. Pauli (50%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Freiburg (72%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Levante T
2 - 3 V
71%
Atlético U
1 - 0 W
66%
Elche T
3 - 1 W
61%
Villarreal U
1 - 2 V
78%
Barcelona U
0 - 1 V
91%
Freiburg T
1 - 3 V
64%
Oviedo T
0 - 3 V
61%
Freiburg U
0 - 3 V
69%
Valencia U
3 - 2 W
72%
Alavés T
3 - 4 V
60%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Mainz 05 U
3 - 1 W
70%
Köln T
2 - 2 G
57%
Leipzig U
1 - 3 V
84%
Wolfsburg T
1 - 2 V
50%
Heidenheim U
1 - 3 V
67%
St. Pauli T
1 - 1 G
50%
Bayern Munich U
0 - 4 V
86%
Freiburg U
1 - 0 W
72%
Bremen T
1 - 4 V
62%
M'gladbach U
0 - 1 V
68%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 67.1 vs 72.2), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Celta Vigo op gemiddeld 1.4 en Union Berlin op 1.1 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Celta Vigo op 2.2 en Union Berlin op 2.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Celta Vigo heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Union Berlin heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 4 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.4 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Celta Vigo

Celta Vigo

VS
Union Berlin

Union Berlin

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie