Sla naar inhoud
Vergelijken Como vs Alanyaspor

Como vs Alanyaspor Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Como vs Alanyaspor: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Como Como Thuisteam
Alanyaspor Alanyaspor Uitteam
Como
62.2
W G W V V V G W W W

Laatste 10 Wedstrijden

Alanyaspor
50.5
W G V V G G W G G V

Gewonnen Categorieën

12

Como

2

Gelijkspel

1

Alanyaspor

Prestatieradar

Como
Alanyaspor

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

20%

2W, 5G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+7

+7

+3

+3

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Douvikas (4 doelpunten)
İ. Kaya (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 10
1e Helft: 6 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

3W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
63.4

Competitiemoeilijkheid: 85.5, Tegenstanderkwaliteit: 65.6

62.3

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.8

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.05

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.25

1.62

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.12

Aangepaste Sterktewaarde
62.2

Aanval: 68.0, Verdediging: 71.8, Vorm: 56.7

50.5

Aanval: 56.1, Verdediging: 67.4, Vorm: 22.5

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

2
1

16-30'

1
3

31-45'

3
4

46-60'

1
3

61-75'

3
4

76-90+'

5
Como
Alanyaspor
Como

Sterkte-uitsplitsing

62.2

Totaal

Aanval 68.0
Verdediging 71.8
Vorm 56.7
Consistentie 45.7
Alanyaspor

Sterkte-uitsplitsing

50.5

Totaal

Aanval 56.1
Verdediging 67.4
Vorm 22.5
Consistentie 67.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

85.5 vs 72.0

Tegenstanderkwaliteit

65.6 vs 55.8

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Como logo Como
W
Verona (55%)
G
Napoli (74%)
W
Genoa (67%)
V
Inter Milan (66%)
V
Sassuolo (69%)
V
Inter Milan (78%)
G
Udinese (79%)
W
Pisa (40%)
Alanyaspor logo Alanyaspor
W
Kayseri (44%)
G
Antalyaspor (48%)
V
Samsunspor (62%)
V
Kasımpaşa (57%)
G
Trabzonspor (69%)
G
Gaziantep (54%)
W
Kocaelispor (46%)
G
Göztepe (64%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Verona U
1 - 0 W
55%
Napoli T
0 - 0 G
74%
Genoa U
2 - 0 W
67%
Inter Milan U
2 - 3 V
66%
Sassuolo U
1 - 2 V
69%
Inter Milan T
3 - 4 V
78%
Udinese U
0 - 0 G
79%
Pisa T
5 - 0 W
40%
Roma T
2 - 1 W
70%
Cagliari U
2 - 1 W
58%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Kayseri T
3 - 1 W
44%
Antalyaspor U
0 - 0 G
48%
Samsunspor T
2 - 3 V
62%
Kasımpaşa U
0 - 1 V
57%
Trabzonspor T
1 - 1 G
69%
Gaziantep U
1 - 1 G
54%
Kocaelispor T
5 - 0 W
46%
Göztepe U
2 - 2 G
64%
Gençlerbirliği T
0 - 0 G
45%
Galatasaray U
1 - 3 V
69%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 63.4 vs 62.3), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Como heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Alanyaspor, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Como op 1.1 en Alanyaspor op 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd.

Como heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Alanyaspor heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Como heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 11.7 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Como

Como

VS
Alanyaspor

Alanyaspor

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie