Sla naar inhoud
Vergelijken Como vs Anderlecht

Como vs Anderlecht Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Como vs Anderlecht: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Como Como Thuisteam
Anderlecht Anderlecht Uitteam
Como
62.2
W G W V V V G W W W

Laatste 10 Wedstrijden

Anderlecht
34.9
G V V V W W V V V G

Gewonnen Categorieën

11

Como

1

Gelijkspel

3

Anderlecht

Prestatieradar

Como
Anderlecht

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

2.1

21 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+7

+7

-7

-7

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Douvikas (4 doelpunten)
M. Cvetković (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 10
1e Helft: 4 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
50%

3W / 6 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
63.4

Competitiemoeilijkheid: 85.5, Tegenstanderkwaliteit: 65.6

44.5

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 59.1

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.05

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.25

1.41

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.01

Aangepaste Sterktewaarde
62.2

Aanval: 68.0, Verdediging: 71.8, Vorm: 56.7

34.9

Aanval: 44.1, Verdediging: 28.4, Vorm: 18.9

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

1
1

16-30'

1
3

31-45'

2
4

46-60'

2
3

61-75'

2
4

76-90+'

6
Como
Anderlecht
Como

Sterkte-uitsplitsing

62.2

Totaal

Aanval 68.0
Verdediging 71.8
Vorm 56.7
Consistentie 45.7
Anderlecht

Sterkte-uitsplitsing

34.9

Totaal

Aanval 44.1
Verdediging 28.4
Vorm 18.9
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

85.5 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

65.6 vs 59.1

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Como logo Como
W
Verona (55%)
G
Napoli (74%)
W
Genoa (67%)
V
Inter Milan (66%)
V
Sassuolo (69%)
V
Inter Milan (78%)
G
Udinese (79%)
W
Pisa (40%)
Anderlecht logo Anderlecht
G
Gent (51%)
V
Club Brugge (66%)
V
R. Union SG (64%)
V
Sint-Truiden (49%)
W
Mechelen (34%)
W
Gent (58%)
V
Club Brugge (83%)
V
Cercle Brugge (58%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Verona U
1 - 0 W
55%
Napoli T
0 - 0 G
74%
Genoa U
2 - 0 W
67%
Inter Milan U
2 - 3 V
66%
Sassuolo U
1 - 2 V
69%
Inter Milan T
3 - 4 V
78%
Udinese U
0 - 0 G
79%
Pisa T
5 - 0 W
40%
Roma T
2 - 1 W
70%
Cagliari U
2 - 1 W
58%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Gent U
1 - 1 G
51%
Club Brugge T
1 - 3 V
66%
R. Union SG T
1 - 3 V
64%
Sint-Truiden U
0 - 2 V
49%
Mechelen U
2 - 1 W
34%
Gent T
3 - 1 W
58%
Club Brugge U
2 - 4 V
83%
Cercle Brugge T
2 - 3 V
58%
Mechelen U
0 - 1 V
45%
Club Brugge U
2 - 2 G
83%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Como heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 63.4) vergeleken met Anderlecht (SoS: 44.5). Dit betekent dat de statistieken van Como meer gewicht hebben.

Como heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van Anderlecht, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Como ver superieur, met slechts 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Anderlecht er 2.1 per wedstrijd incasseert.

Como heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Como komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (62.2 vs 34.9) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Como

Como

VS
Anderlecht

Anderlecht

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie