Sla naar inhoud
Vergelijken Dender vs Freiburg

Dender vs Freiburg Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Dender vs Freiburg: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Dender Dender Thuisteam
Freiburg Freiburg Uitteam
Dender
33.6
V W V V V W V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Freiburg
56.4
V W G V V V W W W W

Gewonnen Categorieën

0

Dender

3

Gelijkspel

12

Freiburg

Prestatieradar

Dender
Freiburg

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 2G, 6V

50%

5W, 1G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

+2

+2

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Hrnčár (2 doelpunten)
I. Matanović (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 3
1e Helft: 10 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

75%

3W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
44.9

Competitiemoeilijkheid: 62.4, Tegenstanderkwaliteit: 57.1

63.6

Competitiemoeilijkheid: 84.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.1

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.01

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.01

2.09

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.39

Aangepaste Sterktewaarde
33.6

Aanval: 31.6, Verdediging: 38.0, Vorm: 19.0

56.4

Aanval: 64.4, Verdediging: 56.8, Vorm: 56.8

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
2

16-30'

5
3

31-45'

4
2

46-60'

2
1

61-75'

2
1

76-90+'

3
Dender
Freiburg
Dender

Sterkte-uitsplitsing

33.6

Totaal

Aanval 31.6
Verdediging 38.0
Vorm 19.0
Consistentie 59.2
Freiburg

Sterkte-uitsplitsing

56.4

Totaal

Aanval 64.4
Verdediging 56.8
Vorm 56.8
Consistentie 38.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

62.4 vs 84.0

Tegenstanderkwaliteit

57.1 vs 62.1

Record tegen Topteams

0% vs 33%
Dender logo Dender
V
ZW (59%)
W
La Louvière (38%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
Cercle Brugge (46%)
V
ZW (65%)
W
La Louvière (54%)
V
Gent (58%)
V
R. Union SG (80%)
Freiburg logo Freiburg
V
Hamburg (63%)
W
Braga (66%)
G
Wolfsburg (50%)
V
Braga (71%)
V
Dortmund (76%)
V
Stuttgart (57%)
W
Heidenheim (62%)
W
Celta Vigo (56%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
ZW U
1 - 2 V
59%
La Louvière T
2 - 1 W
38%
Cercle Brugge U
1 - 2 V
51%
Cercle Brugge T
1 - 4 V
46%
ZW T
1 - 2 V
65%
La Louvière U
1 - 0 W
54%
Gent T
1 - 3 V
58%
R. Union SG U
0 - 2 V
80%
Charleroi T
2 - 2 G
57%
Cercle Brugge U
0 - 0 G
63%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hamburg U
2 - 3 V
63%
Braga T
3 - 1 W
66%
Wolfsburg T
1 - 1 G
50%
Braga U
1 - 2 V
71%
Dortmund U
0 - 4 V
76%
Stuttgart U
1 - 2 V
57%
Heidenheim T
2 - 1 W
62%
Celta Vigo U
3 - 1 W
56%
Mainz 05 U
1 - 0 W
70%
Celta Vigo T
3 - 0 W
50%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Freiburg heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 63.6) vergeleken met Dender (SoS: 44.9). Dit betekent dat de statistieken van Freiburg meer gewicht hebben.

Freiburg heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Dender, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Freiburg heeft het defensieve voordeel, met 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.8 van Dender.

Freiburg heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Freiburg, met een thuiswinstpercentage van 75%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Freiburg komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (56.4 vs 33.6) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Dender

Dender

VS
Freiburg

Freiburg

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie