Sla naar inhoud
Vergelijken Dinamo Zagreb vs Slaven

Dinamo Zagreb vs Slaven Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Dinamo Zagreb vs Slaven: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Thuisteam
Slaven Slaven Uitteam
Dinamo Zagreb
85.4
W W W W G W W W W W

Laatste 10 Wedstrijden

Slaven
31.9
W V G V G V V G V G

Gewonnen Categorieën

12

Dinamo Zagreb

2

Gelijkspel

1

Slaven

Prestatieradar

Dinamo Zagreb
Slaven

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
90%

9W, 1G, 0V

10%

1W, 4G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
3.3

33 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+25

+25

-7

-7

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
D. Beljo (16 doelpunten)
M. Dabro (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 15 / 2e Helft: 18
1e Helft: 6 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
80%

4W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
100%

5W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
45.6

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 46.0

35.1

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.8

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.86

Werkelijk: 3.3 | Versch: +0.44

1.04

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.16

Aangepaste Sterktewaarde
85.4

Aanval: 95.6, Verdediging: 70.1, Vorm: 86.0

31.9

Aanval: 34.0, Verdediging: 31.2, Vorm: 8.5

Analyse van Doelpunttiming

5

0-15'

1
4

16-30'

6

31-45'

5
3

46-60'

3
9

61-75'

2
6

76-90+'

1
Dinamo Zagreb
Slaven
Dinamo Zagreb

Sterkte-uitsplitsing

85.4

Totaal

Aanval 95.6
Verdediging 70.1
Vorm 86.0
Consistentie 89.2
Slaven

Sterkte-uitsplitsing

31.9

Totaal

Aanval 34.0
Verdediging 31.2
Vorm 8.5
Consistentie 75.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

45.0 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

46.0 vs 48.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
W
Hajduk (53%)
W
Gorica (50%)
W
Varaždin (48%)
W
Istra (46%)
G
Rijeka (44%)
W
Vukovar (37%)
W
Osijek (40%)
W
Lokomotiva (49%)
Slaven logo Slaven
W
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
G
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
G
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
G
Osijek (40%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hajduk T
2 - 0 W
53%
Gorica U
2 - 1 W
50%
Varaždin T
2 - 1 W
48%
Istra U
2 - 0 W
46%
Rijeka T
2 - 2 G
44%
Vukovar U
4 - 1 W
37%
Osijek T
7 - 0 W
40%
Lokomotiva U
5 - 0 W
49%
Slaven T
4 - 2 W
35%
Hajduk U
3 - 1 W
58%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Gorica T
1 - 0 W
44%
Istra U
1 - 3 V
46%
Vukovar T
2 - 2 G
32%
Lokomotiva U
1 - 2 V
49%
Hajduk T
2 - 2 G
53%
Varaždin U
1 - 2 V
54%
Rijeka T
0 - 2 V
44%
Osijek T
0 - 0 G
40%
Dinamo Zagreb U
2 - 4 V
76%
Gorica U
2 - 2 G
50%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Dinamo Zagreb heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 45.6) vergeleken met Slaven (SoS: 35.1). Dit betekent dat de statistieken van Dinamo Zagreb meer gewicht hebben.

De aanval van Dinamo Zagreb is van een ander niveau, met gemiddeld 3.3 doelpunten per wedstrijd en D. Beljo als topscorer met 16 goals. Slaven scoort slechts 1.2 per wedstrijd.

Verdedigend is Dinamo Zagreb ver superieur, met slechts 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd en 4 clean sheets, terwijl Slaven er 1.9 per wedstrijd incasseert.

Dinamo Zagreb heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Dinamo Zagreb, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Dinamo Zagreb is een sterk uitteam met 100% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Dinamo Zagreb de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (95.6), verdediging (70.1) en vorm (86.0) laat weinig ruimte voor twijfel. Slaven heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

In hun recente Croatia Prva HNL-wedstrijd (2026-03-14) won Dinamo Zagreb met 4-2 van Slaven. Dinamo Zagreb behaalde deze overwinning thuis, waar ze het sterkst zijn. Slaven zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Dinamo Zagreb draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

VS
Slaven

Slaven

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie