Sla naar inhoud
Vergelijken Dukla vs Estrela

Dukla vs Estrela Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Dukla vs Estrela: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Dukla Dukla Thuisteam
Estrela Estrela Uitteam
Dukla
42.2
W V V W V G V W G V

Laatste 10 Wedstrijden

Estrela
39.2
G V V V V V W V G G

Gewonnen Categorieën

7

Dukla

4

Gelijkspel

4

Estrela

Prestatieradar

Dukla
Estrela

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 2G, 5V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-3

-3

-3

-3

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
K. Milla (2 doelpunten)
Rodrigo Pinho (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 3
1e Helft: 5 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.6

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 54.0

53.1

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 61.5

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.03

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.13

1.0

Werkelijk: 1.0 | Versch: 0.0

Aangepaste Sterktewaarde
42.2

Aanval: 31.7, Verdediging: 63.4, Vorm: 31.7

39.2

Aanval: 34.4, Verdediging: 58.4, Vorm: 10.3

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
2

16-30'

2

31-45'

2
1

46-60'

2
1

61-75'

2
1

76-90+'

2
Dukla
Estrela
Dukla

Sterkte-uitsplitsing

42.2

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 63.4
Vorm 31.7
Consistentie 49.3
Estrela

Sterkte-uitsplitsing

39.2

Totaal

Aanval 34.4
Verdediging 58.4
Vorm 10.3
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

54.0 vs 61.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Dukla logo Dukla
W
Ml. Boleslav (66%)
V
Slovácko (45%)
V
Zlín (46%)
W
Slovácko (50%)
V
Karviná (43%)
G
Ml. Boleslav (66%)
V
Pardubice (57%)
W
Jablonec (44%)
Estrela logo Estrela
G
Famalicão (69%)
V
Moreirense (55%)
V
Porto (69%)
V
Arouca (62%)
V
Sporting (70%)
V
Nacional (57%)
W
Casa Pia (48%)
V
Rio Ave (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Ml. Boleslav U
2 - 1 W
66%
Slovácko T
0 - 1 V
45%
Zlín U
1 - 2 V
46%
Slovácko U
2 - 1 W
50%
Karviná T
1 - 2 V
43%
Ml. Boleslav U
1 - 1 G
66%
Pardubice T
0 - 2 V
57%
Jablonec T
2 - 0 W
44%
Teplice U
0 - 0 G
54%
Slavia Prague T
0 - 2 V
69%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Famalicão T
0 - 0 G
69%
Moreirense U
2 - 3 V
55%
Porto T
1 - 2 V
69%
Arouca U
0 - 1 V
62%
Sporting T
0 - 1 V
70%
Nacional U
0 - 2 V
57%
Casa Pia T
4 - 0 W
48%
Rio Ave U
1 - 2 V
66%
Gil Vicente T
2 - 2 G
55%
AVS U
0 - 0 G
64%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 55.6 vs 53.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Dukla op gemiddeld 0.9 en Estrela op 1.0 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Dukla op 1.2 en Estrela op 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd.

Dukla heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.2 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Dukla

Dukla

VS
Estrela

Estrela

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie