Sla naar inhoud
Vergelijken Elche vs Volendam

Elche vs Volendam Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Elche vs Volendam: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Elche Elche Thuisteam
Volendam Volendam Uitteam
Elche
45.7
V G V W W W V W V V

Laatste 10 Wedstrijden

Volendam
36.2
G V W V G V V V W V

Gewonnen Categorieën

10

Elche

3

Gelijkspel

2

Volendam

Prestatieradar

Elche
Volendam

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

-7

-7

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
André Silva (4 doelpunten)
R. Mühren (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 8
1e Helft: 2 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
75%

3W / 4 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
61.0

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.1

53.2

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 60.5

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.62

Werkelijk: 1.3 | Versch: -0.32

0.77

Werkelijk: 0.8 | Versch: +0.03

Aangepaste Sterktewaarde
45.7

Aanval: 48.1, Verdediging: 48.1, Vorm: 44.4

36.2

Aanval: 27.5, Verdediging: 51.6, Vorm: 20.6

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

46-60'

3
5

61-75'

2
3

76-90+'

2
Elche
Volendam
Elche

Sterkte-uitsplitsing

45.7

Totaal

Aanval 48.1
Verdediging 48.1
Vorm 44.4
Consistentie 39.7
Volendam

Sterkte-uitsplitsing

36.2

Totaal

Aanval 27.5
Verdediging 51.6
Vorm 20.6
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

68.1 vs 60.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Elche logo Elche
V
Betis (73%)
G
Alavés (60%)
V
Celta Vigo (59%)
W
Oviedo (66%)
W
Atlético (61%)
W
Valencia (67%)
V
Rayo (79%)
W
Mallorca (68%)
Volendam logo Volendam
G
Excelsior (60%)
V
Heerenveen (67%)
W
Heracles (41%)
V
Twente (81%)
G
Feyenoord (67%)
V
Sparta (49%)
V
Fortuna (56%)
V
NEC (69%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Betis U
1 - 2 V
73%
Alavés T
1 - 1 G
60%
Celta Vigo U
1 - 3 V
59%
Oviedo U
2 - 1 W
66%
Atlético T
3 - 2 W
61%
Valencia T
1 - 0 W
67%
Rayo U
0 - 1 V
79%
Mallorca T
2 - 1 W
68%
Real Madrid U
1 - 4 V
70%
Villarreal U
1 - 2 V
78%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Excelsior U
1 - 1 G
60%
Heerenveen T
0 - 2 V
67%
Heracles U
2 - 0 W
41%
Twente U
1 - 2 V
81%
Feyenoord T
0 - 0 G
67%
Sparta U
0 - 2 V
49%
Fortuna T
1 - 2 V
56%
NEC U
0 - 3 V
69%
Groningen T
3 - 2 W
61%
NAC U
0 - 1 V
54%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 61.0 vs 53.2), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Elche heeft het aanvallende voordeel met 1.3 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Volendam, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Elche op 1.7 en Volendam op 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd.

Elche heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Elche, met een thuiswinstpercentage van 75%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Elche heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 9.5 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Elche

Elche

VS
Volendam

Volendam

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie