Sla naar inhoud
Vergelijken Epitsentr vs Torino

Epitsentr vs Torino Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Epitsentr vs Torino: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Epitsentr Epitsentr Thuisteam
Torino Torino Uitteam
Epitsentr
63.4
W G G G G V W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Torino
59.7
W V G G W W V W V W

Gewonnen Categorieën

8

Epitsentr

1

Gelijkspel

6

Torino

Prestatieradar

Epitsentr
Torino

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 4G, 2V

50%

5W, 2G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+6

+6

+4

+4

Clean Sheet
40%

4 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
V. Sydun (5 doelpunten)
G. Simeone (6 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 10
1e Helft: 4 / 2e Helft: 12
Thuiswinst
67%

4W / 6 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
72.5

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.5

64.8

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 64.4

Record vs Topteams
40%

2W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.01

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.31

1.85

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.25

Aangepaste Sterktewaarde
63.4

Aanval: 69.4, Verdediging: 77.6, Vorm: 49.0

59.7

Aanval: 61.2, Verdediging: 68.9, Vorm: 57.4

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

2

16-30'

1
3

31-45'

1
7

46-60'

4
1

61-75'

3
2

76-90+'

5
Epitsentr
Torino
Epitsentr

Sterkte-uitsplitsing

63.4

Totaal

Aanval 69.4
Verdediging 77.6
Vorm 49.0
Consistentie 56.8
Torino

Sterkte-uitsplitsing

59.7

Totaal

Aanval 61.2
Verdediging 68.9
Vorm 57.4
Consistentie 45.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

98.0 vs 90.0

Tegenstanderkwaliteit

66.5 vs 64.4

Record tegen Topteams

40% vs 25%
Epitsentr logo Epitsentr
W
Polissya (77%)
G
Obolon (63%)
G
Veres Rivne (67%)
G
Oleksandria (44%)
G
Karpaty Lviv (81%)
V
Zorya (80%)
W
Kudrivka (55%)
V
Kryvbas KR (76%)
Torino logo Torino
W
Sassuolo (64%)
V
Udinese (79%)
G
Inter Milan (78%)
G
Cremonese (56%)
W
Verona (50%)
W
Pisa (46%)
V
AC Milan (65%)
W
Parma (57%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Polissya T
3 - 2 W
77%
Obolon U
2 - 2 G
63%
Veres Rivne U
3 - 3 G
67%
Oleksandria T
1 - 1 G
44%
Karpaty Lviv T
0 - 0 G
81%
Zorya U
0 - 1 V
80%
Kudrivka T
1 - 0 W
55%
Kryvbas KR U
1 - 2 V
76%
Rukh Vynnyky T
2 - 0 W
44%
Kolos T
4 - 0 W
78%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sassuolo T
2 - 1 W
64%
Udinese U
0 - 2 V
79%
Inter Milan T
2 - 2 G
78%
Cremonese U
0 - 0 G
56%
Verona T
2 - 1 W
50%
Pisa U
1 - 0 W
46%
AC Milan U
2 - 3 V
65%
Parma T
4 - 1 W
57%
Napoli U
1 - 2 V
79%
Lazio T
2 - 0 W
70%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 72.5 vs 64.8), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Epitsentr op gemiddeld 1.7 en Torino op 1.6 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Epitsentr op 1.1 en Torino op 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd.

Epitsentr heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Torino heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Torino, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Epitsentr

Epitsentr

VS
Torino

Torino

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie