Sla naar inhoud
Vergelijken Estoril vs Toulouse

Estoril vs Toulouse Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Estoril vs Toulouse: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Estoril Estoril Thuisteam
Toulouse Toulouse Uitteam
Estoril
34.5
G G V V V V V W G V

Laatste 10 Wedstrijden

Toulouse
41.6
W W G V V V V W W V

Gewonnen Categorieën

2

Estoril

3

Gelijkspel

10

Toulouse

Prestatieradar

Estoril
Toulouse

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 3G, 6V

40%

4W, 1G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-8

-8

-7

-7

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
Y. Begraoui (3 doelpunten)
Emersonn (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 3
1e Helft: 9 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
0%

0W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.6

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.9

56.0

Competitiemoeilijkheid: 81.9, Tegenstanderkwaliteit: 66.3

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.77

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.07

1.94

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.44

Aangepaste Sterktewaarde
34.5

Aanval: 24.2, Verdediging: 51.8, Vorm: 10.4

41.6

Aanval: 53.0, Verdediging: 28.3, Vorm: 42.4

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

5
1

16-30'

2
1

31-45'

1
1

46-60'

1

61-75'

1
2

76-90+'

5
Estoril
Toulouse
Estoril

Sterkte-uitsplitsing

34.5

Totaal

Aanval 24.2
Verdediging 51.8
Vorm 10.4
Consistentie 74.8
Toulouse

Sterkte-uitsplitsing

41.6

Totaal

Aanval 53.0
Verdediging 28.3
Vorm 42.4
Consistentie 39.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

79.0 vs 81.9

Tegenstanderkwaliteit

62.9 vs 66.3

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
G
Alverca (64%)
G
Braga (69%)
V
Famalicão (69%)
V
Moreirense (55%)
V
Porto (69%)
V
Arouca (62%)
V
Rio Ave (61%)
W
Nacional (57%)
Toulouse logo Toulouse
W
Lyon (65%)
W
Strasbourg (60%)
G
Monaco (72%)
V
Lens (60%)
V
Lens (76%)
V
Lille (73%)
V
Paris SG (84%)
W
Lorient (64%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Alverca U
1 - 1 G
64%
Braga U
1 - 1 G
69%
Famalicão T
0 - 1 V
69%
Moreirense U
0 - 1 V
55%
Porto T
1 - 3 V
69%
Arouca U
2 - 3 V
62%
Rio Ave T
1 - 2 V
61%
Nacional U
1 - 0 W
57%
Casa Pia T
0 - 0 G
48%
Sporting U
0 - 3 V
75%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lyon T
2 - 1 W
65%
Strasbourg U
2 - 1 W
60%
Monaco T
2 - 2 G
72%
Lens U
1 - 4 V
60%
Lens U
2 - 3 V
76%
Lille T
0 - 4 V
73%
Paris SG U
1 - 3 V
84%
Lorient T
1 - 0 W
64%
Metz U
4 - 3 W
48%
Marseille T
0 - 1 V
61%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.6 vs 56.0), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Toulouse heeft het aanvallende voordeel met 1.5 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.7 van Estoril, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Estoril heeft het defensieve voordeel, met 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.2 van Toulouse.

Toulouse heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Toulouse heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 7.1 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Estoril

Estoril

VS
Toulouse

Toulouse

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie