Sla naar inhoud
Vergelijken Famalicão vs Jagiellonia

Famalicão vs Jagiellonia Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Famalicão vs Jagiellonia: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Famalicão Famalicão Thuisteam
Jagiellonia Jagiellonia Uitteam
Famalicão
54.2
G G W G G G W W W G

Laatste 10 Wedstrijden

Jagiellonia
45.0
W V W G G V W V V G

Gewonnen Categorieën

7

Famalicão

3

Gelijkspel

5

Jagiellonia

Prestatieradar

Famalicão
Jagiellonia

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 6G, 0V

30%

3W, 3G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-1

-1

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
Sorriso (2 doelpunten)
A. Pululu (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 2 / 2e Helft: 10
1e Helft: 10 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

29%

2W / 7 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
52.9

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 60.8

54.4

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.7

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.46

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.26

1.23

Werkelijk: 1.4 | Versch: +0.17

Aangepaste Sterktewaarde
54.2

Aanval: 41.2, Verdediging: 75.5, Vorm: 41.2

45.0

Aanval: 48.7, Verdediging: 52.2, Vorm: 31.3

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

3
3

46-60'

4

61-75'

1
3

76-90+'

3
Famalicão
Jagiellonia
Famalicão

Sterkte-uitsplitsing

54.2

Totaal

Aanval 41.2
Verdediging 75.5
Vorm 41.2
Consistentie 71.2
Jagiellonia

Sterkte-uitsplitsing

45.0

Totaal

Aanval 48.7
Verdediging 52.2
Vorm 31.3
Consistentie 53.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

79.0 vs 57.0

Tegenstanderkwaliteit

60.8 vs 52.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Famalicão logo Famalicão
G
Estrela (54%)
G
Benfica (75%)
W
Estoril (52%)
G
Braga (69%)
G
Moreirense (50%)
G
Porto (74%)
W
Nacional (52%)
W
Vitória SC (59%)
Jagiellonia logo Jagiellonia
W
Pogoń (49%)
V
Górnik (53%)
W
Arka (49%)
G
Kielce (48%)
G
Lech (64%)
V
Wisła Płock (42%)
W
GKS Katowice (59%)
V
Piast (53%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Estrela U
0 - 0 G
54%
Benfica T
2 - 2 G
75%
Estoril U
1 - 0 W
52%
Braga U
2 - 2 G
69%
Moreirense T
1 - 1 G
50%
Porto U
2 - 2 G
74%
Nacional T
1 - 0 W
52%
Vitória SC U
2 - 1 W
59%
Arouca T
1 - 0 W
57%
Rio Ave U
0 - 0 G
66%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Pogoń T
3 - 2 W
49%
Górnik T
1 - 2 V
53%
Arka U
3 - 0 W
49%
Kielce U
1 - 1 G
48%
Lech T
0 - 0 G
64%
Wisła Płock T
1 - 2 V
42%
GKS Katowice T
2 - 1 W
59%
Piast T
1 - 2 V
53%
Lechia U
0 - 3 V
51%
Legia T
2 - 2 G
59%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 52.9 vs 54.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Famalicão op gemiddeld 1.2 en Jagiellonia op 1.4 doelpunten per wedstrijd.

Famalicão heeft het defensieve voordeel, met 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Jagiellonia.

Jagiellonia heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Famalicão heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 9.2 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Famalicão

Famalicão

VS
Jagiellonia

Jagiellonia

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie