Sla naar inhoud
Vergelijken Feyenoord vs Estoril

Feyenoord vs Estoril Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Feyenoord vs Estoril: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Feyenoord Feyenoord Thuisteam
Estoril Estoril Uitteam
Feyenoord
53.2
G W W G G G W G V W

Laatste 10 Wedstrijden

Estoril
34.5
G G V V V V V W G V

Gewonnen Categorieën

12

Feyenoord

2

Gelijkspel

1

Estoril

Prestatieradar

Feyenoord
Estoril

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 5G, 1V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

0.7

7 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

-8

-8

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Ueda (7 doelpunten)
Y. Begraoui (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 8
1e Helft: 4 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.9

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.7

53.6

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.9

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.74

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.24

0.77

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.07

Aangepaste Sterktewaarde
53.2

Aanval: 52.0, Verdediging: 62.3, Vorm: 41.6

34.5

Aanval: 24.2, Verdediging: 51.8, Vorm: 10.4

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2
4

16-30'

1
2

31-45'

1
4

46-60'

1
1

61-75'

3

76-90+'

2
Feyenoord
Estoril
Feyenoord

Sterkte-uitsplitsing

53.2

Totaal

Aanval 52.0
Verdediging 62.3
Vorm 41.6
Consistentie 63.7
Estoril

Sterkte-uitsplitsing

34.5

Totaal

Aanval 24.2
Verdediging 51.8
Vorm 10.4
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.0 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

62.7 vs 62.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
G
AZ (67%)
W
Fortuna (61%)
W
Groningen (61%)
G
NEC (69%)
G
Volendam (54%)
G
Ajax (62%)
W
Excelsior (54%)
G
NAC (54%)
Estoril logo Estoril
G
Alverca (64%)
G
Braga (69%)
V
Famalicão (69%)
V
Moreirense (55%)
V
Porto (69%)
V
Arouca (62%)
V
Rio Ave (61%)
W
Nacional (57%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
AZ T
1 - 1 G
67%
Fortuna U
2 - 1 W
61%
Groningen T
3 - 1 W
61%
NEC U
1 - 1 G
69%
Volendam U
0 - 0 G
54%
Ajax T
1 - 1 G
62%
Excelsior T
2 - 1 W
54%
NAC U
3 - 3 G
54%
Twente U
0 - 2 V
81%
Telstar T
2 - 1 W
64%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Alverca U
1 - 1 G
64%
Braga U
1 - 1 G
69%
Famalicão T
0 - 1 V
69%
Moreirense U
0 - 1 V
55%
Porto T
1 - 3 V
69%
Arouca U
2 - 3 V
62%
Rio Ave T
1 - 2 V
61%
Nacional U
1 - 0 W
57%
Casa Pia T
0 - 0 G
48%
Sporting U
0 - 3 V
75%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.9 vs 53.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Feyenoord heeft het aanvallende voordeel met 1.5 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.7 van Estoril, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Feyenoord heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Estoril.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Feyenoord komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (53.2 vs 34.5) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Feyenoord

Feyenoord

VS
Estoril

Estoril

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie