Sla naar inhoud
Vergelijken Feyenoord vs Freiburg

Feyenoord vs Freiburg Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Feyenoord vs Freiburg: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Feyenoord Feyenoord Thuisteam
Freiburg Freiburg Uitteam
Feyenoord
53.2
G W W G G G W G V W

Laatste 10 Wedstrijden

Freiburg
56.4
V W G V V V W W W W

Gewonnen Categorieën

4

Feyenoord

1

Gelijkspel

10

Freiburg

Prestatieradar

Feyenoord
Freiburg

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 5G, 1V

50%

5W, 1G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

+2

+2

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Ueda (7 doelpunten)
I. Matanović (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 8
1e Helft: 10 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

75%

3W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.9

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.7

63.6

Competitiemoeilijkheid: 84.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.1

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.74

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.24

2.09

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.39

Aangepaste Sterktewaarde
53.2

Aanval: 52.0, Verdediging: 62.3, Vorm: 41.6

56.4

Aanval: 64.4, Verdediging: 56.8, Vorm: 56.8

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
4

16-30'

5
2

31-45'

4
4

46-60'

2
1

61-75'

2
3

76-90+'

3
Feyenoord
Freiburg
Feyenoord

Sterkte-uitsplitsing

53.2

Totaal

Aanval 52.0
Verdediging 62.3
Vorm 41.6
Consistentie 63.7
Freiburg

Sterkte-uitsplitsing

56.4

Totaal

Aanval 64.4
Verdediging 56.8
Vorm 56.8
Consistentie 38.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.0 vs 84.0

Tegenstanderkwaliteit

62.7 vs 62.1

Record tegen Topteams

0% vs 33%
Feyenoord logo Feyenoord
G
AZ (67%)
W
Fortuna (61%)
W
Groningen (61%)
G
NEC (69%)
G
Volendam (54%)
G
Ajax (62%)
W
Excelsior (54%)
G
NAC (54%)
Freiburg logo Freiburg
V
Hamburg (63%)
W
Braga (66%)
G
Wolfsburg (50%)
V
Braga (71%)
V
Dortmund (76%)
V
Stuttgart (57%)
W
Heidenheim (62%)
W
Celta Vigo (56%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
AZ T
1 - 1 G
67%
Fortuna U
2 - 1 W
61%
Groningen T
3 - 1 W
61%
NEC U
1 - 1 G
69%
Volendam U
0 - 0 G
54%
Ajax T
1 - 1 G
62%
Excelsior T
2 - 1 W
54%
NAC U
3 - 3 G
54%
Twente U
0 - 2 V
81%
Telstar T
2 - 1 W
64%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hamburg U
2 - 3 V
63%
Braga T
3 - 1 W
66%
Wolfsburg T
1 - 1 G
50%
Braga U
1 - 2 V
71%
Dortmund U
0 - 4 V
76%
Stuttgart U
1 - 2 V
57%
Heidenheim T
2 - 1 W
62%
Celta Vigo U
3 - 1 W
56%
Mainz 05 U
1 - 0 W
70%
Celta Vigo T
3 - 0 W
50%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.9 vs 63.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Feyenoord op gemiddeld 1.5 en Freiburg op 1.7 doelpunten per wedstrijd.

Feyenoord heeft het defensieve voordeel, met 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Freiburg.

Freiburg heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Het thuisvoordeel begunstigt Freiburg, met een thuiswinstpercentage van 75%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Feyenoord

Feyenoord

VS
Freiburg

Freiburg

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie