Sla naar inhoud
Vergelijken Feyenoord vs Rukh Vynnyky

Feyenoord vs Rukh Vynnyky Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Feyenoord vs Rukh Vynnyky: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Feyenoord Feyenoord Thuisteam
Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Uitteam
Feyenoord
53.2
G W W G G G W G V W

Laatste 10 Wedstrijden

Rukh Vynnyky
27.3
G V V V G V V V V V

Gewonnen Categorieën

10

Feyenoord

3

Gelijkspel

2

Rukh Vynnyky

Prestatieradar

Feyenoord
Rukh Vynnyky

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 5G, 1V

0%

0W, 2G, 8V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

0.3

3 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

2.0

20 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

-17

-17

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
80%

8 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Ueda (7 doelpunten)
Igor Neves (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 8
1e Helft: 2 / 2e Helft: 1
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.9

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.7

65.3

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 74.5

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 8 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.74

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.24

0.46

Werkelijk: 0.3 | Versch: -0.16

Aangepaste Sterktewaarde
53.2

Aanval: 52.0, Verdediging: 62.3, Vorm: 41.6

27.3

Aanval: 11.5, Verdediging: 38.4, Vorm: 0.0

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

4

16-30'

1
2

31-45'

4

46-60'

1
1

61-75'

3

76-90+'

1
Feyenoord
Rukh Vynnyky
Feyenoord

Sterkte-uitsplitsing

53.2

Totaal

Aanval 52.0
Verdediging 62.3
Vorm 41.6
Consistentie 63.7
Rukh Vynnyky

Sterkte-uitsplitsing

27.3

Totaal

Aanval 11.5
Verdediging 38.4
Vorm 0.0
Consistentie 95.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

62.7 vs 74.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
G
AZ (67%)
W
Fortuna (61%)
W
Groningen (61%)
G
NEC (69%)
G
Volendam (54%)
G
Ajax (62%)
W
Excelsior (54%)
G
NAC (54%)
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
G
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
G
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
AZ T
1 - 1 G
67%
Fortuna U
2 - 1 W
61%
Groningen T
3 - 1 W
61%
NEC U
1 - 1 G
69%
Volendam U
0 - 0 G
54%
Ajax T
1 - 1 G
62%
Excelsior T
2 - 1 W
54%
NAC U
3 - 3 G
54%
Twente U
0 - 2 V
81%
Telstar T
2 - 1 W
64%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Veres Rivne T
0 - 0 G
62%
Zorya T
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv T
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR U
0 - 3 V
76%
Kolos T
1 - 1 G
78%
Shakhtar D U
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy T
1 - 2 V
74%
Epitsentr U
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 T
0 - 3 V
74%
Obolon U
0 - 1 V
63%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Rukh Vynnyky heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 65.3) vergeleken met Feyenoord (SoS: 53.9). Dit betekent dat de statistieken van Rukh Vynnyky meer gewicht hebben.

De aanval van Feyenoord is van een ander niveau, met gemiddeld 1.5 doelpunten per wedstrijd en A. Ueda als topscorer met 7 goals. Rukh Vynnyky scoort slechts 0.3 per wedstrijd.

Verdedigend is Feyenoord ver superieur, met slechts 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd en 1 clean sheets, terwijl Rukh Vynnyky er 2.0 per wedstrijd incasseert.

Rukh Vynnyky heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 8 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Feyenoord komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (53.2 vs 27.3) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Feyenoord

Feyenoord

VS
Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie