Sla naar inhoud
Vergelijken Fortuna vs SK Poltava

Fortuna vs SK Poltava Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Fortuna vs SK Poltava: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Fortuna Fortuna Thuisteam
SK Poltava SK Poltava Uitteam
Fortuna
43.6
W V V G V V W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

SK Poltava
23.0
V G V G V G V V V V

Gewonnen Categorieën

11

Fortuna

3

Gelijkspel

1

SK Poltava

Prestatieradar

Fortuna
SK Poltava

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 1G, 5V

0%

0W, 3G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

0.7

7 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

2.9

29 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

-22

-22

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
80%

8 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
90%

9 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
K. Sierhuis (4 doelpunten)
V. Sad (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 7
1e Helft: 4 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.1

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 63.1

64.1

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 71.1

Record vs Topteams
0%

0W / 3 wedstrijden

0%

0W / 7 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.77

Werkelijk: 1.5 | Versch: -0.27

0.94

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.24

Aangepaste Sterktewaarde
43.6

Aanval: 52.0, Verdediging: 38.2, Vorm: 41.6

23.0

Aanval: 26.6, Verdediging: 3.8, Vorm: 0.0

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
4

16-30'

1
1

31-45'

1
6

46-60'

2
2

61-75'

1

76-90+'

Fortuna
SK Poltava
Fortuna

Sterkte-uitsplitsing

43.6

Totaal

Aanval 52.0
Verdediging 38.2
Vorm 41.6
Consistentie 39.7
SK Poltava

Sterkte-uitsplitsing

23.0

Totaal

Aanval 26.6
Verdediging 3.8
Vorm 0.0
Consistentie 93.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

80.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

63.1 vs 71.1

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Fortuna logo Fortuna
W
Zwolle (54%)
V
Feyenoord (67%)
V
Heerenveen (72%)
G
NAC (49%)
V
AZ (72%)
V
Twente (76%)
W
Volendam (54%)
V
Telstar (64%)
SK Poltava logo SK Poltava
V
Shakhtar D (78%)
G
Kryvbas KR (71%)
V
Kolos (83%)
G
Obolon (63%)
V
Polissya (77%)
G
Oleksandria (44%)
V
Metalist 1925 (79%)
V
Karpaty Lviv (81%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Zwolle T
3 - 2 W
54%
Feyenoord T
1 - 2 V
67%
Heerenveen U
1 - 2 V
72%
NAC T
1 - 1 G
49%
AZ U
0 - 2 V
72%
Twente T
1 - 2 V
76%
Volendam U
2 - 1 W
54%
Telstar T
1 - 4 V
64%
NEC U
3 - 2 W
69%
Excelsior T
2 - 1 W
54%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Shakhtar D T
0 - 4 V
78%
Kryvbas KR T
3 - 3 G
71%
Kolos U
0 - 2 V
83%
Obolon U
1 - 1 G
63%
Polissya T
0 - 4 V
77%
Oleksandria T
3 - 3 G
44%
Metalist 1925 U
0 - 2 V
79%
Karpaty Lviv T
0 - 4 V
81%
Zorya U
0 - 4 V
80%
Kudrivka T
0 - 2 V
55%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 54.1 vs 64.1), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Fortuna heeft het aanvallende voordeel met 1.5 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.7 van SK Poltava, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Fortuna ver superieur, met slechts 1.9 tegendoelpunten per wedstrijd en 0 clean sheets, terwijl SK Poltava er 2.9 per wedstrijd incasseert.

Fortuna heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

SK Poltava heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 7 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.5 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Fortuna komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (43.6 vs 23.0) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Fortuna

Fortuna

VS
SK Poltava

SK Poltava

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie