Sla naar inhoud
Vergelijken Gaziantep vs Sporting

Gaziantep vs Sporting Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Gaziantep vs Sporting: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Gaziantep Gaziantep Thuisteam
Sporting Sporting Uitteam
Gaziantep
38.7
V V V W V G V W G G

Laatste 10 Wedstrijden

Sporting
63.8
W W G G V G W V W W

Gewonnen Categorieën

1

Gaziantep

4

Gelijkspel

10

Sporting

Prestatieradar

Gaziantep
Sporting

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

50%

5W, 3G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

+11

+11

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Bayo (5 doelpunten)
L. Suárez (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 3 / 2e Helft: 9
1e Helft: 9 / 2e Helft: 13
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
49.4

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 58.9

55.6

Competitiemoeilijkheid: 82.6, Tegenstanderkwaliteit: 64.4

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.09

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.11

2.39

Werkelijk: 2.2 | Versch: -0.19

Aangepaste Sterktewaarde
38.7

Aanval: 39.8, Verdediging: 46.4, Vorm: 19.9

63.8

Aanval: 77.4, Verdediging: 66.9, Vorm: 52.8

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1
2

16-30'

3

31-45'

4
5

46-60'

4
2

61-75'

6
3

76-90+'

4
Gaziantep
Sporting
Gaziantep

Sterkte-uitsplitsing

38.7

Totaal

Aanval 39.8
Verdediging 46.4
Vorm 19.9
Consistentie 61.3
Sporting

Sterkte-uitsplitsing

63.8

Totaal

Aanval 77.4
Verdediging 66.9
Vorm 52.8
Consistentie 53.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

72.0 vs 82.6

Tegenstanderkwaliteit

58.9 vs 64.4

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Gaziantep logo Gaziantep
V
Göztepe (64%)
V
Beşiktaş (60%)
V
Eyüp (58%)
W
Kayseri (44%)
V
Rize (64%)
G
Alanyaspor (56%)
V
Fenerbahçe (73%)
W
Antalyaspor (48%)
Sporting logo Sporting
W
Rio Ave (66%)
W
Vitória SC (54%)
G
Tondela (52%)
G
AVS (64%)
V
Benfica (75%)
G
Arsenal (77%)
W
Estrela (54%)
V
Arsenal (72%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Göztepe U
1 - 2 V
64%
Beşiktaş T
0 - 2 V
60%
Eyüp U
0 - 3 V
58%
Kayseri T
3 - 0 W
44%
Rize U
1 - 2 V
64%
Alanyaspor T
1 - 1 G
56%
Fenerbahçe U
1 - 4 V
73%
Antalyaspor U
4 - 1 W
48%
Fatih T
1 - 1 G
55%
Samsunspor U
0 - 0 G
67%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Rio Ave U
4 - 1 W
66%
Vitória SC T
5 - 1 W
54%
Tondela T
2 - 2 G
52%
AVS U
1 - 1 G
64%
Benfica T
1 - 2 V
75%
Arsenal U
0 - 0 G
77%
Estrela U
1 - 0 W
54%
Arsenal T
0 - 1 V
72%
Santa Clara T
4 - 2 W
66%
Alverca U
4 - 1 W
64%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 49.4 vs 55.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Sporting is van een ander niveau, met gemiddeld 2.2 doelpunten per wedstrijd en L. Suárez als topscorer met 4 goals. Gaziantep scoort slechts 1.2 per wedstrijd.

Sporting heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Gaziantep.

Sporting heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Sporting is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Sporting komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (63.8 vs 38.7) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Gaziantep

Gaziantep

VS
Sporting

Sporting

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie