Sla naar inhoud
Vergelijken Genk vs Brøndby

Genk vs Brøndby Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Genk vs Brøndby: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Genk Genk Thuisteam
Brøndby Brøndby Uitteam
Genk
50.6
W V G G W G W G V W

Laatste 10 Wedstrijden

Brøndby
42.4
V G V W W V V G V G

Gewonnen Categorieën

10

Genk

3

Gelijkspel

2

Brøndby

Prestatieradar

Genk
Brøndby

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 4G, 2V

20%

2W, 3G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

-1

-1

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Bibout (4 doelpunten)
J. Ambæk (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 10
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
56.0

Competitiemoeilijkheid: 60.6, Tegenstanderkwaliteit: 52.9

54.3

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 53.9

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.53

Werkelijk: 1.6 | Versch: +0.07

1.03

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.03

Aangepaste Sterktewaarde
50.6

Aanval: 56.5, Verdediging: 49.5, Vorm: 42.4

42.4

Aanval: 34.8, Verdediging: 66.1, Vorm: 20.9

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

2
4

46-60'

3
5

61-75'

1
3

76-90+'

3
Genk
Brøndby
Genk

Sterkte-uitsplitsing

50.6

Totaal

Aanval 56.5
Verdediging 49.5
Vorm 42.4
Consistentie 56.8
Brøndby

Sterkte-uitsplitsing

42.4

Totaal

Aanval 34.8
Verdediging 66.1
Vorm 20.9
Consistentie 61.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

60.6 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

52.9 vs 53.9

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Genk logo Genk
W
Westerlo (45%)
V
Charleroi (51%)
G
Standard (55%)
G
Charleroi (46%)
W
Westerlo (50%)
G
OHL (47%)
W
Antwerp (57%)
G
La Louvière (54%)
Brøndby logo Brøndby
V
AGF (57%)
G
Nordsjælland (55%)
V
Sønderjyske (48%)
W
Viborg (55%)
W
Sønderjyske (43%)
V
Midtjylland (52%)
V
Nordsjælland (60%)
G
AGF (62%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Westerlo T
3 - 0 W
45%
Charleroi U
0 - 2 V
51%
Standard T
1 - 1 G
55%
Charleroi T
1 - 1 G
46%
Westerlo U
2 - 1 W
50%
OHL T
0 - 0 G
47%
Antwerp U
2 - 1 W
57%
La Louvière U
5 - 5 G
54%
Freiburg U
1 - 5 V
69%
Sint-Truiden T
1 - 0 W
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
AGF T
0 - 2 V
57%
Nordsjælland T
1 - 1 G
55%
Sønderjyske U
0 - 3 V
48%
Viborg U
1 - 0 W
55%
Sønderjyske T
6 - 0 W
43%
Midtjylland T
1 - 2 V
52%
Nordsjælland U
1 - 2 V
60%
AGF U
0 - 0 G
62%
Viborg T
0 - 1 V
50%
Midtjylland U
0 - 0 G
57%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 56.0 vs 54.3), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Genk heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Brøndby, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Brøndby heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Genk.

Genk heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Brøndby heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Genk heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 8.2 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Genk

Genk

VS
Brøndby

Brøndby

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie