Sla naar inhoud
Vergelijken Genoa vs Angers

Genoa vs Angers Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Genoa vs Angers: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Genoa Genoa Thuisteam
Angers Angers Uitteam
Genoa
47.7
G G V W W V V W W V

Laatste 10 Wedstrijden

Angers
30.8
G V V G V G V V W V

Gewonnen Categorieën

11

Genoa

2

Gelijkspel

2

Angers

Prestatieradar

Genoa
Angers

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

0.6

6 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-3

-3

-13

-13

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
Vítinha (2 doelpunten)
P. Peter (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 2 / 2e Helft: 6
1e Helft: 1 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Uitwinst
33%

2W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
64.4

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.9

57.7

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.7

Record vs Topteams
17%

1W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.85

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.05

0.6

Werkelijk: 0.6 | Versch: 0.0

Aangepaste Sterktewaarde
47.7

Aanval: 30.5, Verdediging: 72.5, Vorm: 45.8

30.8

Aanval: 21.5, Verdediging: 39.5, Vorm: 10.8

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

2

46-60'

1
1

61-75'

3
3

76-90+'

1
Genoa
Angers
Genoa

Sterkte-uitsplitsing

47.7

Totaal

Aanval 30.5
Verdediging 72.5
Vorm 45.8
Consistentie 44.8
Angers

Sterkte-uitsplitsing

30.8

Totaal

Aanval 21.5
Verdediging 39.5
Vorm 10.8
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

90.0 vs 86.0

Tegenstanderkwaliteit

68.9 vs 66.7

Record tegen Topteams

17% vs 0%
Genoa logo Genoa
G
Fiorentina (71%)
G
Atalanta (69%)
V
Como (71%)
W
Pisa (46%)
W
Sassuolo (64%)
V
Juventus (85%)
V
Udinese (74%)
W
Verona (55%)
Angers logo Angers
G
Strasbourg (55%)
V
Auxerre (71%)
V
Paris SG (79%)
G
Le Havre (53%)
V
Rennes (80%)
G
Lyon (65%)
V
Lens (76%)
V
Nice (55%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Fiorentina U
0 - 0 G
71%
Atalanta U
0 - 0 G
69%
Como T
0 - 2 V
71%
Pisa U
2 - 1 W
46%
Sassuolo T
2 - 1 W
64%
Juventus U
0 - 2 V
85%
Udinese T
0 - 2 V
74%
Verona U
2 - 0 W
55%
Roma T
2 - 1 W
70%
Inter Milan U
0 - 2 V
84%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Strasbourg T
1 - 1 G
55%
Auxerre U
1 - 3 V
71%
Paris SG T
0 - 3 V
79%
Le Havre T
1 - 1 G
53%
Rennes U
1 - 2 V
80%
Lyon T
0 - 0 G
65%
Lens U
1 - 5 V
76%
Nice T
0 - 2 V
55%
Nantes U
1 - 0 W
56%
Monaco U
0 - 2 V
77%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 64.4 vs 57.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Genoa op gemiddeld 0.8 en Angers op 0.6 doelpunten per wedstrijd.

Genoa heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van Angers.

Genoa heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 6 wedstrijden gewonnen.

Angers heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.2 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Genoa komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (47.7 vs 30.8) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Genoa

Genoa

VS
Angers

Angers

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie