Sla naar inhoud
Vergelijken Gent vs Betis

Gent vs Betis Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Gent vs Betis: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Gent Gent Thuisteam
Betis Betis Uitteam
Gent
46.6
G V V G G V G W W W

Laatste 10 Wedstrijden

Betis
51.0
W G W G W V G G G V

Gewonnen Categorieën

3

Gent

3

Gelijkspel

9

Betis

Prestatieradar

Gent
Betis

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 4G, 3V

30%

3W, 5G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

+2

+2

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
30%

3 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Dean (4 doelpunten)
A. Ezzalzouli (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 4
1e Helft: 8 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
53.6

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 49.6

58.5

Competitiemoeilijkheid: 91.4, Tegenstanderkwaliteit: 62.7

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.82

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.28

2.18

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.58

Aangepaste Sterktewaarde
46.6

Aanval: 38.0, Verdediging: 69.1, Vorm: 31.1

51.0

Aanval: 57.9, Verdediging: 57.9, Vorm: 32.5

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

3
1

16-30'

3
3

31-45'

2
1

46-60'

2
2

61-75'

4
2

76-90+'

2
Gent
Betis
Gent

Sterkte-uitsplitsing

46.6

Totaal

Aanval 38.0
Verdediging 69.1
Vorm 31.1
Consistentie 57.7
Betis

Sterkte-uitsplitsing

51.0

Totaal

Aanval 57.9
Verdediging 57.9
Vorm 32.5
Consistentie 62.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

59.5 vs 91.4

Tegenstanderkwaliteit

49.6 vs 62.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Gent logo Gent
G
Anderlecht (35%)
V
Mechelen (34%)
V
Club Brugge (66%)
G
R. Union SG (69%)
G
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (52%)
G
Mechelen (40%)
W
Dender (51%)
Betis logo Betis
W
Elche (61%)
G
Real Sociedad (66%)
W
Oviedo (61%)
G
Real Madrid (65%)
W
Girona (64%)
V
Braga (66%)
G
Osasuna (63%)
G
Braga (71%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Anderlecht T
1 - 1 G
35%
Mechelen U
0 - 1 V
34%
Club Brugge T
0 - 2 V
66%
R. Union SG U
0 - 0 G
69%
Sint-Truiden T
0 - 0 G
44%
Anderlecht U
1 - 3 V
52%
Mechelen T
1 - 1 G
40%
Dender U
3 - 1 W
51%
ZW T
2 - 0 W
65%
Mechelen T
3 - 1 W
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Elche T
2 - 1 W
61%
Real Sociedad U
2 - 2 G
66%
Oviedo T
3 - 0 W
61%
Real Madrid T
1 - 1 G
65%
Girona U
3 - 2 W
64%
Braga T
2 - 4 V
66%
Osasuna U
1 - 1 G
63%
Braga U
1 - 1 G
71%
Espanyol T
0 - 0 G
50%
Athletic U
1 - 2 V
60%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 53.6 vs 58.5), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Betis heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Gent, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Gent heeft het defensieve voordeel, met 1.0 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van Betis.

Gent heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.5 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Gent

Gent

VS
Betis

Betis

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie