Sla naar inhoud
Vergelijken Getafe vs Alavés

Getafe vs Alavés Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Getafe vs Alavés: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Getafe Getafe Thuisteam
Alavés Alavés Uitteam
Getafe
55.3
G V V W V W W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Alavés
43.5
G V W V G G W G V V

Gewonnen Categorieën

9

Getafe

1

Gelijkspel

5

Alavés

Prestatieradar

Getafe
Alavés

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 1G, 4V

20%

2W, 4G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

-4

-4

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
10%

1 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
10%

1 / 10 wedstrijden

90%

9 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Satriano (3 doelpunten)
Toni Martínez (7 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 1
1e Helft: 7 / 2e Helft: 11
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
50%

3W / 6 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.3

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.2

60.4

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.3

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.92

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.12

2.08

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.28

Aangepaste Sterktewaarde
55.3

Aanval: 31.3, Verdediging: 89.9, Vorm: 58.7

43.5

Aanval: 66.2, Verdediging: 29.4, Vorm: 22.1

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

3
2

16-30'

1
1

31-45'

2
3

46-60'

4

61-75'

4
1

76-90+'

4
Getafe
Alavés
Getafe

Sterkte-uitsplitsing

55.3

Totaal

Aanval 31.3
Verdediging 89.9
Vorm 58.7
Consistentie 38.8
Alavés

Sterkte-uitsplitsing

43.5

Totaal

Aanval 66.2
Verdediging 29.4
Vorm 22.1
Consistentie 64.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 93.0

Tegenstanderkwaliteit

68.2 vs 66.3

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
G
Oviedo (66%)
V
Rayo (74%)
V
Barcelona (86%)
W
Real Sociedad (66%)
V
Levante (76%)
W
Athletic (55%)
W
Espanyol (55%)
V
Atlético (66%)
Alavés logo Alavés
G
Elche (66%)
V
Athletic (55%)
W
Mallorca (68%)
V
Real Madrid (70%)
G
Real Sociedad (66%)
G
Osasuna (58%)
W
Celta Vigo (59%)
G
Villarreal (73%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Oviedo U
0 - 0 G
66%
Rayo T
0 - 2 V
74%
Barcelona T
0 - 2 V
86%
Real Sociedad U
1 - 0 W
66%
Levante U
0 - 1 V
76%
Athletic T
2 - 0 W
55%
Espanyol U
2 - 1 W
55%
Atlético U
0 - 1 V
66%
Betis T
2 - 0 W
68%
Real Madrid U
1 - 0 W
70%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Elche U
1 - 1 G
66%
Athletic T
2 - 4 V
55%
Mallorca T
2 - 1 W
68%
Real Madrid U
1 - 2 V
70%
Real Sociedad U
3 - 3 G
66%
Osasuna T
2 - 2 G
58%
Celta Vigo U
4 - 3 W
59%
Villarreal T
1 - 1 G
73%
Valencia U
2 - 3 V
72%
Levante U
0 - 2 V
76%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 67.3 vs 60.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Alavés is van een ander niveau, met gemiddeld 1.8 doelpunten per wedstrijd en Toni Martínez als topscorer met 7 goals. Getafe scoort slechts 0.8 per wedstrijd.

Verdedigend is Getafe ver superieur, met slechts 0.7 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Alavés er 2.2 per wedstrijd incasseert.

Getafe heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Alavés heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Getafe heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 11.8 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Getafe

Getafe

VS
Alavés

Alavés

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie