Sla naar inhoud
Vergelijken Getafe vs Fiorentina

Getafe vs Fiorentina Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Getafe vs Fiorentina: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Getafe Getafe Thuisteam
Fiorentina Fiorentina Uitteam
Getafe
55.3
G V V W V W W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Fiorentina
50.1
G V G G W W V W G W

Gewonnen Categorieën

10

Getafe

2

Gelijkspel

3

Fiorentina

Prestatieradar

Getafe
Fiorentina

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 1G, 4V

40%

4W, 4G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

-3

-3

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Satriano (3 doelpunten)
C. Ndour (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 1
1e Helft: 3 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

3W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.3

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.2

65.9

Competitiemoeilijkheid: 86.4, Tegenstanderkwaliteit: 66.1

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

33%

1W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.92

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.12

0.86

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.06

Aangepaste Sterktewaarde
55.3

Aanval: 31.3, Verdediging: 89.9, Vorm: 58.7

50.1

Aanval: 30.9, Verdediging: 73.4, Vorm: 46.4

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2

16-30'

3
1

31-45'

3

46-60'

1

61-75'

1
1

76-90+'

3
Getafe
Fiorentina
Getafe

Sterkte-uitsplitsing

55.3

Totaal

Aanval 31.3
Verdediging 89.9
Vorm 58.7
Consistentie 38.8
Fiorentina

Sterkte-uitsplitsing

50.1

Totaal

Aanval 30.9
Verdediging 73.4
Vorm 46.4
Consistentie 56.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 86.4

Tegenstanderkwaliteit

68.2 vs 66.1

Record tegen Topteams

25% vs 33%
Getafe logo Getafe
G
Oviedo (66%)
V
Rayo (74%)
V
Barcelona (86%)
W
Real Sociedad (66%)
V
Levante (76%)
W
Athletic (55%)
W
Espanyol (55%)
V
Atlético (66%)
Fiorentina logo Fiorentina
G
Genoa (62%)
V
Roma (75%)
G
Sassuolo (64%)
G
Lecce (58%)
W
Crystal Palace (63%)
W
Lazio (70%)
V
Crystal Palace (68%)
W
Verona (55%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Oviedo U
0 - 0 G
66%
Rayo T
0 - 2 V
74%
Barcelona T
0 - 2 V
86%
Real Sociedad U
1 - 0 W
66%
Levante U
0 - 1 V
76%
Athletic T
2 - 0 W
55%
Espanyol U
2 - 1 W
55%
Atlético U
0 - 1 V
66%
Betis T
2 - 0 W
68%
Real Madrid U
1 - 0 W
70%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Genoa T
0 - 0 G
62%
Roma U
0 - 4 V
75%
Sassuolo T
0 - 0 G
64%
Lecce U
1 - 1 G
58%
Crystal Palace T
2 - 1 W
63%
Lazio T
1 - 0 W
70%
Crystal Palace U
0 - 3 V
68%
Verona U
1 - 0 W
55%
Inter Milan T
1 - 1 G
78%
Raków U
2 - 1 W
68%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 67.3 vs 65.9), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Getafe op gemiddeld 0.8 en Fiorentina op 0.8 doelpunten per wedstrijd.

Getafe heeft het defensieve voordeel, met 0.7 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Fiorentina.

Getafe heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Fiorentina heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 1.7 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

Getafe heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.2 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Getafe

Getafe

VS
Fiorentina

Fiorentina

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie