Sla naar inhoud
Vergelijken Getafe vs Nantes

Getafe vs Nantes Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Getafe vs Nantes: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Getafe Getafe Thuisteam
Nantes Nantes Uitteam
Getafe
55.3
G V V W V W W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Nantes
38.1
V W V V G G G V V V

Gewonnen Categorieën

11

Getafe

1

Gelijkspel

3

Nantes

Prestatieradar

Getafe
Nantes

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 1G, 4V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

0.7

7 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

-5

-5

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Satriano (3 doelpunten)
M. Abline (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 1
1e Helft: 3 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
50%

3W / 6 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.4

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.3

57.4

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.6

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.92

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.12

0.95

Werkelijk: 0.7 | Versch: -0.25

Aangepaste Sterktewaarde
55.3

Aanval: 31.3, Verdediging: 90.0, Vorm: 58.7

38.1

Aanval: 25.1, Verdediging: 64.4, Vorm: 10.7

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

4

61-75'

1

76-90+'

Getafe
Nantes
Getafe

Sterkte-uitsplitsing

55.3

Totaal

Aanval 31.3
Verdediging 90.0
Vorm 58.7
Consistentie 38.8
Nantes

Sterkte-uitsplitsing

38.1

Totaal

Aanval 25.1
Verdediging 64.4
Vorm 10.7
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 86.0

Tegenstanderkwaliteit

68.3 vs 65.6

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
G
Oviedo (66%)
V
Rayo (74%)
V
Barcelona (86%)
W
Real Sociedad (66%)
V
Levante (76%)
W
Athletic (55%)
W
Espanyol (55%)
V
Atlético (66%)
Nantes logo Nantes
V
Lens (76%)
W
Marseille (61%)
V
Rennes (80%)
V
Paris SG (84%)
G
Brest (56%)
G
Auxerre (71%)
G
Metz (48%)
V
Strasbourg (55%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Oviedo U
0 - 0 G
66%
Rayo T
0 - 2 V
74%
Barcelona T
0 - 2 V
86%
Real Sociedad U
1 - 0 W
66%
Levante U
0 - 1 V
76%
Athletic T
2 - 0 W
55%
Espanyol U
2 - 1 W
55%
Atlético U
0 - 1 V
66%
Betis T
2 - 0 W
69%
Real Madrid U
1 - 0 W
70%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lens U
0 - 1 V
76%
Marseille T
3 - 0 W
61%
Rennes U
1 - 2 V
80%
Paris SG U
0 - 3 V
84%
Brest T
1 - 1 G
56%
Auxerre U
0 - 0 G
71%
Metz U
0 - 0 G
48%
Strasbourg T
2 - 3 V
55%
Angers T
0 - 1 V
47%
Lille U
0 - 1 V
78%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Getafe heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 67.4) vergeleken met Nantes (SoS: 57.4). Dit betekent dat de statistieken van Getafe meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Getafe op gemiddeld 0.8 en Nantes op 0.7 doelpunten per wedstrijd.

Getafe heeft het defensieve voordeel, met 0.7 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Nantes.

Getafe heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Nantes heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 1.7 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

Getafe komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (55.3 vs 38.1) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Getafe

Getafe

VS
Nantes

Nantes

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie