Sla naar inhoud
Vergelijken Getafe vs Real Madrid

Getafe vs Real Madrid Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Getafe vs Real Madrid: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Getafe Getafe Thuisteam
Real Madrid Real Madrid Uitteam
Getafe
55.3
G V V W V W W V W W

Laatste 10 Wedstrijden

Real Madrid
53.4
V W G W V G V V W W

Gewonnen Categorieën

7

Getafe

2

Gelijkspel

6

Real Madrid

Prestatieradar

Getafe
Real Madrid

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 1G, 4V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

0

0

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
10%

1 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
10%

1 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
M. Satriano (3 doelpunten)
Vinícius Júnior (8 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 1
1e Helft: 6 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Uitwinst
50%

3W / 6 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
67.4

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.3

67.6

Competitiemoeilijkheid: 94.2, Tegenstanderkwaliteit: 73.3

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.92

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.12

2.01

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.41

Aangepaste Sterktewaarde
55.3

Aanval: 31.3, Verdediging: 90.0, Vorm: 58.7

53.4

Aanval: 62.7, Verdediging: 54.9, Vorm: 47.0

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
2

16-30'

4
1

31-45'

1
3

46-60'

5

61-75'

3
1

76-90+'

2
Getafe
Real Madrid
Getafe

Sterkte-uitsplitsing

55.3

Totaal

Aanval 31.3
Verdediging 90.0
Vorm 58.7
Consistentie 38.8
Real Madrid

Sterkte-uitsplitsing

53.4

Totaal

Aanval 62.7
Verdediging 54.9
Vorm 47.0
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 94.2

Tegenstanderkwaliteit

68.3 vs 73.3

Record tegen Topteams

25% vs 17%
Getafe logo Getafe
G
Oviedo (66%)
V
Rayo (74%)
V
Barcelona (86%)
W
Real Sociedad (66%)
V
Levante (76%)
W
Athletic (55%)
W
Espanyol (55%)
V
Atlético (66%)
Real Madrid logo Real Madrid
V
Barcelona (91%)
W
Espanyol (55%)
G
Betis (74%)
W
Alavés (60%)
V
Bayern Munich (88%)
G
Girona (59%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Mallorca (73%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Oviedo U
0 - 0 G
66%
Rayo T
0 - 2 V
74%
Barcelona T
0 - 2 V
86%
Real Sociedad U
1 - 0 W
66%
Levante U
0 - 1 V
76%
Athletic T
2 - 0 W
55%
Espanyol U
2 - 1 W
55%
Atlético U
0 - 1 V
66%
Betis T
2 - 0 W
69%
Real Madrid U
1 - 0 W
70%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Barcelona U
0 - 2 V
91%
Espanyol U
2 - 0 W
55%
Betis U
1 - 1 G
74%
Alavés T
2 - 1 W
60%
Bayern Munich U
3 - 4 V
88%
Girona T
1 - 1 G
59%
Bayern Munich T
1 - 2 V
83%
Mallorca U
1 - 2 V
73%
Atlético T
3 - 2 W
61%
Man City U
2 - 1 W
89%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 67.4 vs 67.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Real Madrid heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Getafe, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Getafe ver superieur, met slechts 0.7 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Real Madrid er 1.6 per wedstrijd incasseert.

Getafe heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Real Madrid heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 6 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.4 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

In de Spanish La Liga (2026-03-02) versloeg Getafe Real Madrid met 0-1. Opvallend is dat Getafe dit resultaat uit behaalde — winnen bij Real Madrid toont echte kwaliteit. De krappe 0-1 uitslag toont hoe spannend deze ontmoetingen zijn. Real Madrid zal op revanche zinnen na deze nederlaag. Getafe draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Getafe

Getafe

VS
Real Madrid

Real Madrid

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie