Sla naar inhoud
Vergelijken Girona vs NEC

Girona vs NEC Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Girona vs NEC: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Girona Girona Thuisteam
NEC NEC Uitteam
Girona
46.3
G V V V G W V W G V

Laatste 10 Wedstrijden

NEC
56.6
V G G G W G W W V G

Gewonnen Categorieën

2

Girona

2

Gelijkspel

11

NEC

Prestatieradar

Girona
NEC

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 3G, 5V

30%

3W, 5G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-1

-1

+4

+4

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
Joel Roca (2 doelpunten)
B. Linssen (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 7
1e Helft: 7 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
65.9

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 67.8

67.5

Competitiemoeilijkheid: 80.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.7

Record vs Topteams
20%

1W / 5 wedstrijden

50%

1W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.27

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.17

2.04

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.34

Aangepaste Sterktewaarde
46.3

Aanval: 42.5, Verdediging: 69.5, Vorm: 23.2

56.6

Aanval: 66.6, Verdediging: 66.6, Vorm: 35.2

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

16-30'

4
1

31-45'

3
1

46-60'

3
3

61-75'

3
4

76-90+'

4
Girona
NEC
Girona

Sterkte-uitsplitsing

46.3

Totaal

Aanval 42.5
Verdediging 69.5
Vorm 23.2
Consistentie 61.3
NEC

Sterkte-uitsplitsing

56.6

Totaal

Aanval 66.6
Verdediging 66.6
Vorm 35.2
Consistentie 62.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 80.0

Tegenstanderkwaliteit

67.8 vs 65.7

Record tegen Topteams

20% vs 50%
Girona logo Girona
G
Rayo (79%)
V
Mallorca (68%)
V
Valencia (72%)
V
Betis (68%)
G
Real Madrid (70%)
W
Villarreal (73%)
V
Osasuna (63%)
W
Athletic (55%)
NEC logo NEC
V
Groningen (66%)
G
Telstar (64%)
G
Twente (81%)
G
Feyenoord (67%)
W
Excelsior (60%)
G
Heerenveen (67%)
W
PSV (80%)
W
Volendam (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Rayo U
1 - 1 G
79%
Mallorca T
0 - 1 V
68%
Valencia U
1 - 2 V
72%
Betis T
2 - 3 V
68%
Real Madrid U
1 - 1 G
70%
Villarreal T
1 - 0 W
73%
Osasuna U
0 - 1 V
63%
Athletic T
3 - 0 W
55%
Levante U
1 - 1 G
76%
Celta Vigo T
1 - 2 V
54%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Groningen U
1 - 2 V
66%
Telstar T
1 - 1 G
64%
Twente U
1 - 1 G
81%
Feyenoord T
1 - 1 G
67%
Excelsior U
2 - 0 W
60%
Heerenveen T
2 - 2 G
67%
PSV U
3 - 2 W
80%
Volendam T
3 - 0 W
49%
Fortuna T
2 - 3 V
56%
Ajax U
1 - 1 G
67%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 65.9 vs 67.5), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

NEC heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.1 van Girona, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Girona op 1.2 en NEC op 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd.

Girona heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

NEC heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 10.3 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Girona

Girona

VS
NEC

NEC

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie