Sla naar inhoud
Vergelijken GAK vs Winterthur

GAK vs Winterthur Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk GAK vs Winterthur: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

GAK GAK Thuisteam
Winterthur Winterthur Uitteam
GAK
52.1
G W V V G V W W W V

Laatste 10 Wedstrijden

Winterthur
33.7
V W G V V V V W G G

Gewonnen Categorieën

9

GAK

4

Gelijkspel

2

Winterthur

Prestatieradar

GAK
Winterthur

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

20%

2W, 3G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

2.0

20 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+6

+6

-6

-6

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
R. Harakaté (4 doelpunten)
N. Burkart (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 11
1e Helft: 10 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
51.3

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.8

36.6

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.5

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.66

Werkelijk: 1.7 | Versch: +0.04

1.46

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.06

Aangepaste Sterktewaarde
52.1

Aanval: 57.4, Verdediging: 64.2, Vorm: 40.5

33.7

Aanval: 40.4, Verdediging: 28.9, Vorm: 17.3

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

4
2

16-30'

1
4

31-45'

4
3

46-60'

3
3

61-75'

1
5

76-90+'

1
GAK
Winterthur
GAK

Sterkte-uitsplitsing

52.1

Totaal

Aanval 57.4
Verdediging 64.2
Vorm 40.5
Consistentie 44.8
Winterthur

Sterkte-uitsplitsing

33.7

Totaal

Aanval 40.4
Verdediging 28.9
Vorm 17.3
Consistentie 61.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 49.0

Tegenstanderkwaliteit

48.8 vs 48.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
GAK logo GAK
G
Altach (43%)
W
WSG Tirol (44%)
V
WAC (51%)
V
Ried (55%)
G
Ried (50%)
V
Altach (48%)
W
BW Linz (55%)
W
WSG Tirol (48%)
Winterthur logo Winterthur
V
GC Zürich (36%)
W
Lausanne (42%)
G
Zürich (37%)
V
Servette (70%)
V
GC Zürich (27%)
V
Lausanne (43%)
V
Basel (46%)
W
Luzern (57%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Altach T
2 - 2 G
43%
WSG Tirol T
4 - 0 W
44%
WAC U
0 - 1 V
51%
Ried U
1 - 2 V
55%
Ried T
1 - 1 G
50%
Altach U
0 - 1 V
48%
BW Linz T
2 - 1 W
55%
WSG Tirol U
5 - 1 W
48%
WAC T
2 - 0 W
46%
WSG Tirol U
0 - 2 V
48%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
GC Zürich U
2 - 3 V
36%
Lausanne T
2 - 1 W
42%
Zürich T
2 - 2 G
37%
Servette U
3 - 5 V
70%
GC Zürich T
0 - 2 V
27%
Lausanne U
1 - 2 V
43%
Basel T
0 - 2 V
46%
Luzern U
2 - 1 W
57%
Sion U
1 - 1 G
66%
Servette T
1 - 1 G
61%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

GAK heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 51.3) vergeleken met Winterthur (SoS: 36.6). Dit betekent dat de statistieken van GAK meer gewicht hebben.

GAK heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van Winterthur, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is GAK ver superieur, met slechts 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd en 2 clean sheets, terwijl Winterthur er 2.0 per wedstrijd incasseert.

GAK heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.1 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

GAK komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (52.1 vs 33.7) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

GAK

GAK

VS
Winterthur

Winterthur

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie