Sla naar inhoud
Vergelijken Hartberg vs Barcelona

Hartberg vs Barcelona Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hartberg vs Barcelona: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hartberg Hartberg Thuisteam
Barcelona Barcelona Uitteam
Hartberg
36.4
V V V W G G V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Barcelona
96.0
W W W W W W V W W W

Gewonnen Categorieën

0

Hartberg

2

Gelijkspel

13

Barcelona

Prestatieradar

Hartberg
Barcelona

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 4G, 5V

90%

9W, 0G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

2.3

23 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-7

-7

+15

+15

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
E. Havel (3 doelpunten)
Ferran Torres (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 4
1e Helft: 13 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
0%

0W / 6 wedstrijden

83%

5W / 6 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

100%

4W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.8

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 56.4

84.7

Competitiemoeilijkheid: 94.2, Tegenstanderkwaliteit: 62.8

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

100%

2W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.84

Werkelijk: 0.9 | Versch: +0.06

2.74

Werkelijk: 2.3 | Versch: -0.44

Aangepaste Sterktewaarde
36.4

Aanval: 31.7, Verdediging: 49.4, Vorm: 10.6

96.0

Aanval: 100, Verdediging: 98.8, Vorm: 100

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

4
1

16-30'

5
2

31-45'

3
3

46-60'

3

61-75'

3
1

76-90+'

5
Hartberg
Barcelona
Hartberg

Sterkte-uitsplitsing

36.4

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 49.4
Vorm 10.6
Consistentie 75.7
Barcelona

Sterkte-uitsplitsing

96.0

Totaal

Aanval 100
Verdediging 98.8
Vorm 100
Consistentie 75.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 94.2

Tegenstanderkwaliteit

56.4 vs 62.8

Record tegen Topteams

0% vs 100%
Hartberg logo Hartberg
V
Sturm (62%)
V
Oostenrijk (53%)
V
LASK (64%)
W
Rapid Vienna (53%)
G
Rapid Vienna (48%)
G
Sturm (66%)
V
RB Salzburg (46%)
V
Oostenrijk (48%)
Barcelona logo Barcelona
W
Real Madrid (65%)
W
Osasuna (63%)
W
Getafe (72%)
W
Celta Vigo (54%)
W
Atlético (67%)
W
Espanyol (50%)
V
Atlético (62%)
W
Atlético (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sturm T
2 - 4 V
62%
Oostenrijk U
0 - 1 V
53%
LASK T
1 - 5 V
64%
Rapid Vienna U
2 - 0 W
53%
Rapid Vienna T
2 - 2 G
48%
Sturm U
0 - 0 G
66%
RB Salzburg T
1 - 2 V
46%
Oostenrijk T
0 - 1 V
48%
LASK U
0 - 0 G
69%
BW Linz T
1 - 1 G
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Real Madrid T
2 - 0 W
65%
Osasuna U
2 - 1 W
63%
Getafe U
2 - 0 W
72%
Celta Vigo T
1 - 0 W
54%
Atlético U
2 - 1 W
67%
Espanyol T
4 - 1 W
50%
Atlético T
0 - 2 V
62%
Atlético U
2 - 1 W
66%
Rayo T
1 - 0 W
74%
Newcastle T
7 - 2 W
55%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Barcelona heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 84.7) vergeleken met Hartberg (SoS: 55.8). Dit betekent dat de statistieken van Barcelona meer gewicht hebben.

De aanval van Barcelona is van een ander niveau, met gemiddeld 2.3 doelpunten per wedstrijd en Ferran Torres als topscorer met 5 goals. Hartberg scoort slechts 0.9 per wedstrijd.

Verdedigend is Barcelona ver superieur, met slechts 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd en 4 clean sheets, terwijl Hartberg er 1.6 per wedstrijd incasseert.

Hartberg heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Barcelona, met een thuiswinstpercentage van 83%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Barcelona is een sterk uitteam met 100% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Barcelona de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (100), verdediging (98.8) en vorm (100) laat weinig ruimte voor twijfel. Hartberg heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hartberg

Hartberg

VS
Barcelona

Barcelona

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie