Sla naar inhoud
Vergelijken Hartberg vs Epitsentr

Hartberg vs Epitsentr Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hartberg vs Epitsentr: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hartberg Hartberg Thuisteam
Epitsentr Epitsentr Uitteam
Hartberg
36.4
V V V W G G V V G G

Laatste 10 Wedstrijden

Epitsentr
63.4
W G G G G V W V W W

Gewonnen Categorieën

1

Hartberg

2

Gelijkspel

12

Epitsentr

Prestatieradar

Hartberg
Epitsentr

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 4G, 5V

40%

4W, 4G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-7

-7

+6

+6

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
E. Havel (3 doelpunten)
V. Sydun (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 4
1e Helft: 7 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
0%

0W / 6 wedstrijden

67%

4W / 6 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
55.8

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 56.4

72.5

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.5

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.84

Werkelijk: 0.9 | Versch: +0.06

2.01

Werkelijk: 1.7 | Versch: -0.31

Aangepaste Sterktewaarde
36.4

Aanval: 31.7, Verdediging: 49.4, Vorm: 10.6

63.4

Aanval: 69.4, Verdediging: 77.6, Vorm: 49.0

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

4
1

16-30'

2

31-45'

3
3

46-60'

7

61-75'

1
1

76-90+'

2
Hartberg
Epitsentr
Hartberg

Sterkte-uitsplitsing

36.4

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 49.4
Vorm 10.6
Consistentie 75.7
Epitsentr

Sterkte-uitsplitsing

63.4

Totaal

Aanval 69.4
Verdediging 77.6
Vorm 49.0
Consistentie 56.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

56.4 vs 66.5

Record tegen Topteams

0% vs 40%
Hartberg logo Hartberg
V
Sturm (62%)
V
Oostenrijk (53%)
V
LASK (64%)
W
Rapid Vienna (53%)
G
Rapid Vienna (48%)
G
Sturm (66%)
V
RB Salzburg (46%)
V
Oostenrijk (48%)
Epitsentr logo Epitsentr
W
Polissya (77%)
G
Obolon (63%)
G
Veres Rivne (67%)
G
Oleksandria (44%)
G
Karpaty Lviv (81%)
V
Zorya (80%)
W
Kudrivka (55%)
V
Kryvbas KR (76%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sturm T
2 - 4 V
62%
Oostenrijk U
0 - 1 V
53%
LASK T
1 - 5 V
64%
Rapid Vienna U
2 - 0 W
53%
Rapid Vienna T
2 - 2 G
48%
Sturm U
0 - 0 G
66%
RB Salzburg T
1 - 2 V
46%
Oostenrijk T
0 - 1 V
48%
LASK U
0 - 0 G
69%
BW Linz T
1 - 1 G
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Polissya T
3 - 2 W
77%
Obolon U
2 - 2 G
63%
Veres Rivne U
3 - 3 G
67%
Oleksandria T
1 - 1 G
44%
Karpaty Lviv T
0 - 0 G
81%
Zorya U
0 - 1 V
80%
Kudrivka T
1 - 0 W
55%
Kryvbas KR U
1 - 2 V
76%
Rukh Vynnyky T
2 - 0 W
44%
Kolos T
4 - 0 W
78%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Epitsentr heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.5) vergeleken met Hartberg (SoS: 55.8). Dit betekent dat de statistieken van Epitsentr meer gewicht hebben.

Epitsentr heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.9 van Hartberg, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Epitsentr heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Hartberg.

Hartberg heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Epitsentr heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Epitsentr komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (63.4 vs 36.4) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hartberg

Hartberg

VS
Epitsentr

Epitsentr

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie