Sla naar inhoud
Vergelijken Heidenheim vs Genoa

Heidenheim vs Genoa Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Heidenheim vs Genoa: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Heidenheim Heidenheim Thuisteam
Genoa Genoa Uitteam
Heidenheim
48.6
W G W V W G G V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Genoa
47.7
G G V W W V V W W V

Gewonnen Categorieën

7

Heidenheim

2

Gelijkspel

6

Genoa

Prestatieradar

Heidenheim
Genoa

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

-3

-3

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Topscorer
B. Zivzivadze (5 doelpunten)
Vítinha (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 11
1e Helft: 2 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
50%

2W / 4 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
59.3

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.4

64.4

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.9

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.61

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.71

0.85

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.05

Aangepaste Sterktewaarde
48.6

Aanval: 69.2, Verdediging: 40.1, Vorm: 32.8

47.7

Aanval: 30.5, Verdediging: 72.5, Vorm: 45.8

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

3

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

2
4

61-75'

1
5

76-90+'

3
Heidenheim
Genoa
Heidenheim

Sterkte-uitsplitsing

48.6

Totaal

Aanval 69.2
Verdediging 40.1
Vorm 32.8
Consistentie 53.2
Genoa

Sterkte-uitsplitsing

47.7

Totaal

Aanval 30.5
Verdediging 72.5
Vorm 45.8
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.0 vs 90.0

Tegenstanderkwaliteit

65.4 vs 68.9

Record tegen Topteams

0% vs 17%
Heidenheim logo Heidenheim
W
Köln (62%)
G
Bayern Munich (86%)
W
St. Pauli (50%)
V
Freiburg (72%)
W
Union Berlin (52%)
G
M'gladbach (68%)
G
Leverkusen (65%)
V
Frankfurt (67%)
Genoa logo Genoa
G
Fiorentina (71%)
G
Atalanta (69%)
V
Como (71%)
W
Pisa (46%)
W
Sassuolo (64%)
V
Juventus (85%)
V
Udinese (74%)
W
Verona (55%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Köln U
3 - 1 W
62%
Bayern Munich U
3 - 3 G
86%
St. Pauli T
2 - 0 W
50%
Freiburg U
1 - 2 V
72%
Union Berlin T
3 - 1 W
52%
M'gladbach U
2 - 2 G
68%
Leverkusen T
3 - 3 G
65%
Frankfurt U
0 - 1 V
67%
Hoffenheim T
2 - 4 V
65%
Bremen U
0 - 2 V
67%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Fiorentina U
0 - 0 G
71%
Atalanta U
0 - 0 G
69%
Como T
0 - 2 V
71%
Pisa U
2 - 1 W
46%
Sassuolo T
2 - 1 W
64%
Juventus U
0 - 2 V
85%
Udinese T
0 - 2 V
74%
Verona U
2 - 0 W
55%
Roma T
2 - 1 W
70%
Inter Milan U
0 - 2 V
84%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 59.3 vs 64.4), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Heidenheim is van een ander niveau, met gemiddeld 1.9 doelpunten per wedstrijd en B. Zivzivadze als topscorer met 5 goals. Genoa scoort slechts 0.8 per wedstrijd.

Genoa heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.9 van Heidenheim.

Genoa heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 6 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Heidenheim

Heidenheim

VS
Genoa

Genoa

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie