Sla naar inhoud
Vergelijken Gorica vs Benfica

Gorica vs Benfica Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Gorica vs Benfica: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Gorica Gorica Thuisteam
Benfica Benfica Uitteam
Gorica
38.9
V V W W V V G W G G

Laatste 10 Wedstrijden

Benfica
75.2
G G W W W G W W G W

Gewonnen Categorieën

2

Gorica

1

Gelijkspel

12

Benfica

Prestatieradar

Gorica
Benfica

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

60%

6W, 4G, 0V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

2.2

22 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

+11

+11

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
B. Bogojević (3 doelpunten)
A. Schjelderup (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 5
1e Helft: 9 / 2e Helft: 13
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
34.4

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 46.9

65.6

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 61.3

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

50%

1W / 2 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.95

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.15

2.52

Werkelijk: 2.2 | Versch: -0.32

Aangepaste Sterktewaarde
38.9

Aanval: 30.9, Verdediging: 56.3, Vorm: 25.3

75.2

Aanval: 84.8, Verdediging: 73.2, Vorm: 69.4

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

5
1

16-30'

3
2

31-45'

1
1

46-60'

3
2

61-75'

4
2

76-90+'

6
Gorica
Benfica
Gorica

Sterkte-uitsplitsing

38.9

Totaal

Aanval 30.9
Verdediging 56.3
Vorm 25.3
Consistentie 53.2
Benfica

Sterkte-uitsplitsing

75.2

Totaal

Aanval 84.8
Verdediging 73.2
Vorm 69.4
Consistentie 71.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

45.0 vs 79.0

Tegenstanderkwaliteit

46.9 vs 61.3

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Gorica logo Gorica
V
Slaven (40%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
W
Istra (40%)
W
Vukovar (37%)
V
Lokomotiva (44%)
V
Hajduk (58%)
G
Varaždin (54%)
W
Rijeka (44%)
Benfica logo Benfica
G
Braga (64%)
G
Famalicão (74%)
W
Moreirense (50%)
W
Sporting (75%)
W
Nacional (52%)
G
Casa Pia (53%)
W
Vitória SC (54%)
W
Arouca (62%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Slaven U
0 - 1 V
40%
Dinamo Zagreb T
1 - 2 V
71%
Istra T
1 - 0 W
40%
Vukovar U
2 - 1 W
37%
Lokomotiva T
0 - 2 V
44%
Hajduk U
0 - 1 V
58%
Varaždin U
1 - 1 G
54%
Rijeka T
4 - 0 W
44%
Osijek U
0 - 0 G
46%
Slaven T
2 - 2 G
35%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Braga T
2 - 2 G
64%
Famalicão U
2 - 2 G
74%
Moreirense T
4 - 1 W
50%
Sporting U
2 - 1 W
75%
Nacional T
2 - 0 W
52%
Casa Pia U
1 - 1 G
53%
Vitória SC T
3 - 0 W
54%
Arouca U
2 - 1 W
62%
Porto T
2 - 2 G
69%
Gil Vicente U
2 - 1 W
60%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Benfica heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 65.6) vergeleken met Gorica (SoS: 34.4). Dit betekent dat de statistieken van Benfica meer gewicht hebben.

De aanval van Benfica is van een ander niveau, met gemiddeld 2.2 doelpunten per wedstrijd en A. Schjelderup als topscorer met 5 goals. Gorica scoort slechts 1.1 per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Gorica op 1.0 en Benfica op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Benfica is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is Benfica de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (84.8), verdediging (73.2) en vorm (69.4) laat weinig ruimte voor twijfel. Gorica heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Gorica

Gorica

VS
Benfica

Benfica

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie