Sla naar inhoud
Vergelijken Gorica vs Dukla

Gorica vs Dukla Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Gorica vs Dukla: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Gorica Gorica Thuisteam
Dukla Dukla Uitteam
Gorica
38.9
V V W W V V G W G G

Laatste 10 Wedstrijden

Dukla
42.2
W V V W V G V W G V

Gewonnen Categorieën

6

Gorica

4

Gelijkspel

5

Dukla

Prestatieradar

Gorica
Dukla

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

30%

3W, 2G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

0.9

9 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+1

+1

-3

-3

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
B. Bogojević (3 doelpunten)
K. Milla (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 5
1e Helft: 6 / 2e Helft: 3
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
34.4

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 46.9

55.6

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 54.0

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.95

Werkelijk: 1.1 | Versch: +0.15

1.03

Werkelijk: 0.9 | Versch: -0.13

Aangepaste Sterktewaarde
38.9

Aanval: 30.9, Verdediging: 56.3, Vorm: 25.3

42.2

Aanval: 31.7, Verdediging: 63.4, Vorm: 31.7

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

2
1

46-60'

1
2

61-75'

1
2

76-90+'

1
Gorica
Dukla
Gorica

Sterkte-uitsplitsing

38.9

Totaal

Aanval 30.9
Verdediging 56.3
Vorm 25.3
Consistentie 53.2
Dukla

Sterkte-uitsplitsing

42.2

Totaal

Aanval 31.7
Verdediging 63.4
Vorm 31.7
Consistentie 49.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

45.0 vs 58.0

Tegenstanderkwaliteit

46.9 vs 54.0

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Gorica logo Gorica
V
Slaven (40%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
W
Istra (40%)
W
Vukovar (37%)
V
Lokomotiva (44%)
V
Hajduk (58%)
G
Varaždin (54%)
W
Rijeka (44%)
Dukla logo Dukla
W
Ml. Boleslav (66%)
V
Slovácko (45%)
V
Zlín (46%)
W
Slovácko (50%)
V
Karviná (43%)
G
Ml. Boleslav (66%)
V
Pardubice (57%)
W
Jablonec (44%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Slaven U
0 - 1 V
40%
Dinamo Zagreb T
1 - 2 V
71%
Istra T
1 - 0 W
40%
Vukovar U
2 - 1 W
37%
Lokomotiva T
0 - 2 V
44%
Hajduk U
0 - 1 V
58%
Varaždin U
1 - 1 G
54%
Rijeka T
4 - 0 W
44%
Osijek U
0 - 0 G
46%
Slaven T
2 - 2 G
35%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Ml. Boleslav U
2 - 1 W
66%
Slovácko T
0 - 1 V
45%
Zlín U
1 - 2 V
46%
Slovácko U
2 - 1 W
50%
Karviná T
1 - 2 V
43%
Ml. Boleslav U
1 - 1 G
66%
Pardubice T
0 - 2 V
57%
Jablonec T
2 - 0 W
44%
Teplice U
0 - 0 G
54%
Slavia Prague T
0 - 2 V
69%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Dukla heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 55.6) vergeleken met Gorica (SoS: 34.4). Dit betekent dat de statistieken van Dukla meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Gorica op gemiddeld 1.1 en Dukla op 0.9 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Gorica op 1.0 en Dukla op 1.2 tegendoelpunten per wedstrijd.

Dukla heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.1 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Gorica

Gorica

VS
Dukla

Dukla

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie