Sla naar inhoud
Vergelijken Hoffenheim vs Brann

Hoffenheim vs Brann Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hoffenheim vs Brann: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hoffenheim Hoffenheim Thuisteam
Brann Brann Uitteam
Hoffenheim
51.5
W G W W G V V G W V

Laatste 10 Wedstrijden

Brann
45.1
W W G V V W V V V V

Gewonnen Categorieën

8

Hoffenheim

3

Gelijkspel

4

Brann

Prestatieradar

Hoffenheim
Brann

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-2

-2

+5

+5

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Kramarić (4 doelpunten)
K. Ingason (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 11 / 2e Helft: 5
1e Helft: 10 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
65.5

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.3

42.3

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.6

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.05

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.45

2.14

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.24

Aangepaste Sterktewaarde
51.5

Aanval: 61.6, Verdediging: 46.2, Vorm: 46.2

45.1

Aanval: 58.5, Verdediging: 49.2, Vorm: 27.7

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
5

16-30'

3
4

31-45'

5
3

46-60'

4

61-75'

2
3

76-90+'

4
Hoffenheim
Brann
Hoffenheim

Sterkte-uitsplitsing

51.5

Totaal

Aanval 61.6
Verdediging 46.2
Vorm 46.2
Consistentie 50.5
Brann

Sterkte-uitsplitsing

45.1

Totaal

Aanval 58.5
Verdediging 49.2
Vorm 27.7
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.0 vs 57.0

Tegenstanderkwaliteit

65.3 vs 55.6

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
W
Bremen (62%)
G
Stuttgart (70%)
W
Hamburg (63%)
W
Dortmund (71%)
G
Augsburg (71%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Leipzig (84%)
G
Wolfsburg (50%)
Brann logo Brann
W
Fredrikstad (39%)
W
Tromsø (68%)
G
Rosenborg (46%)
V
Viking (70%)
V
Sandefjord (50%)
W
HamKam (55%)
V
Tromsø (63%)
V
Kristiansund (48%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Bremen T
1 - 0 W
62%
Stuttgart T
3 - 3 G
70%
Hamburg U
2 - 1 W
63%
Dortmund T
2 - 1 W
71%
Augsburg U
2 - 2 G
71%
Mainz 05 T
1 - 2 V
65%
Leipzig U
0 - 5 V
84%
Wolfsburg T
1 - 1 G
50%
Heidenheim U
4 - 2 W
67%
St. Pauli T
0 - 1 V
50%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Fredrikstad T
3 - 1 W
39%
Tromsø U
5 - 0 W
68%
Rosenborg U
1 - 1 G
46%
Viking U
2 - 3 V
70%
Sandefjord T
0 - 1 V
50%
HamKam U
5 - 1 W
55%
Tromsø T
1 - 2 V
63%
Kristiansund U
2 - 3 V
48%
Bologna U
0 - 1 V
61%
Bologna T
0 - 1 V
56%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Hoffenheim heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 65.5) vergeleken met Brann (SoS: 42.3). Dit betekent dat de statistieken van Hoffenheim meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Hoffenheim op gemiddeld 1.6 en Brann op 1.9 doelpunten per wedstrijd.

Brann heeft het defensieve voordeel, met 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.8 van Hoffenheim.

Hoffenheim heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.4 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Hoffenheim heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 6.4 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Brann

Brann

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie