Sla naar inhoud
Vergelijken Hoffenheim vs GC Zürich

Hoffenheim vs GC Zürich Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hoffenheim vs GC Zürich: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hoffenheim Hoffenheim Thuisteam
GC Zürich GC Zürich Uitteam
Hoffenheim
51.5
W G W W G V V G W V

Laatste 10 Wedstrijden

GC Zürich
27.5
V V V W V V V V V W

Gewonnen Categorieën

13

Hoffenheim

1

Gelijkspel

1

GC Zürich

Prestatieradar

Hoffenheim
GC Zürich

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

20%

2W, 0G, 8V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

2.4

24 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-2

-2

-16

-16

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Kramarić (4 doelpunten)
M. Frey (1 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 11 / 2e Helft: 5
1e Helft: 6 / 2e Helft: 2
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
65.5

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.3

49.7

Competitiemoeilijkheid: 48.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.9

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.05

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.45

0.76

Werkelijk: 0.8 | Versch: +0.04

Aangepaste Sterktewaarde
51.5

Aanval: 61.6, Verdediging: 46.2, Vorm: 46.2

27.5

Aanval: 26.6, Verdediging: 19.9, Vorm: 19.9

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2
5

16-30'

2
4

31-45'

2
3

46-60'

61-75'

1
3

76-90+'

1
Hoffenheim
GC Zürich
Hoffenheim

Sterkte-uitsplitsing

51.5

Totaal

Aanval 61.6
Verdediging 46.2
Vorm 46.2
Consistentie 50.5
GC Zürich

Sterkte-uitsplitsing

27.5

Totaal

Aanval 26.6
Verdediging 19.9
Vorm 19.9
Consistentie 56.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.0 vs 48.0

Tegenstanderkwaliteit

65.3 vs 50.9

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
W
Bremen (62%)
G
Stuttgart (70%)
W
Hamburg (63%)
W
Dortmund (71%)
G
Augsburg (71%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Leipzig (84%)
G
Wolfsburg (50%)
GC Zürich logo GC Zürich
V
Zürich (41%)
V
Servette (62%)
V
Luzern (51%)
W
Winterthur (42%)
V
Sion (62%)
V
Servette (63%)
V
Thun (49%)
V
Lausanne (38%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Bremen T
1 - 0 W
62%
Stuttgart T
3 - 3 G
70%
Hamburg U
2 - 1 W
63%
Dortmund T
2 - 1 W
71%
Augsburg U
2 - 2 G
71%
Mainz 05 T
1 - 2 V
65%
Leipzig U
0 - 5 V
84%
Wolfsburg T
1 - 1 G
50%
Heidenheim U
4 - 2 W
67%
St. Pauli T
0 - 1 V
50%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Zürich U
1 - 2 V
41%
Servette T
0 - 2 V
62%
Luzern T
1 - 2 V
51%
Winterthur U
2 - 0 W
42%
Sion T
0 - 4 V
62%
Servette U
0 - 5 V
63%
Thun U
1 - 5 V
49%
Lausanne T
2 - 3 V
38%
Basel U
0 - 1 V
51%
Lugano T
1 - 0 W
50%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Hoffenheim heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 65.5) vergeleken met GC Zürich (SoS: 49.7). Dit betekent dat de statistieken van Hoffenheim meer gewicht hebben.

Hoffenheim heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van GC Zürich, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Hoffenheim heeft het defensieve voordeel, met 1.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.4 van GC Zürich.

Hoffenheim heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

GC Zürich heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.3 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Hoffenheim komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (51.5 vs 27.5) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
GC Zürich

GC Zürich

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie