Sla naar inhoud
Vergelijken Hoffenheim vs Mechelen

Hoffenheim vs Mechelen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hoffenheim vs Mechelen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hoffenheim Hoffenheim Thuisteam
Mechelen Mechelen Uitteam
Hoffenheim
51.5
W G W W G V V G W V

Laatste 10 Wedstrijden

Mechelen
26.6
V W V V V V G V W V

Gewonnen Categorieën

12

Hoffenheim

1

Gelijkspel

2

Mechelen

Prestatieradar

Hoffenheim
Mechelen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

20%

2W, 1G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

2.4

24 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-2

-2

-16

-16

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Kramarić (4 doelpunten)
B. Boersma (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 11 / 2e Helft: 5
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
65.5

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.3

44.7

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 59.6

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.05

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.45

0.83

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.03

Aangepaste Sterktewaarde
51.5

Aanval: 61.6, Verdediging: 46.2, Vorm: 46.2

26.6

Aanval: 25.3, Verdediging: 18.9, Vorm: 18.9

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
5

16-30'

2
4

31-45'

3

46-60'

2

61-75'

1
3

76-90+'

2
Hoffenheim
Mechelen
Hoffenheim

Sterkte-uitsplitsing

51.5

Totaal

Aanval 61.6
Verdediging 46.2
Vorm 46.2
Consistentie 50.5
Mechelen

Sterkte-uitsplitsing

26.6

Totaal

Aanval 25.3
Verdediging 18.9
Vorm 18.9
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.0 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

65.3 vs 59.6

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
W
Bremen (62%)
G
Stuttgart (70%)
W
Hamburg (63%)
W
Dortmund (71%)
G
Augsburg (71%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Leipzig (84%)
G
Wolfsburg (50%)
Mechelen logo Mechelen
V
R. Union SG (69%)
W
Gent (46%)
V
Sint-Truiden (44%)
V
Club Brugge (71%)
V
Anderlecht (35%)
V
R. Union SG (75%)
G
Gent (63%)
V
Club Brugge (83%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Bremen T
1 - 0 W
62%
Stuttgart T
3 - 3 G
70%
Hamburg U
2 - 1 W
63%
Dortmund T
2 - 1 W
71%
Augsburg U
2 - 2 G
71%
Mainz 05 T
1 - 2 V
65%
Leipzig U
0 - 5 V
84%
Wolfsburg T
1 - 1 G
50%
Heidenheim U
4 - 2 W
67%
St. Pauli T
0 - 1 V
50%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
R. Union SG U
0 - 3 V
69%
Gent T
1 - 0 W
46%
Sint-Truiden T
1 - 4 V
44%
Club Brugge U
1 - 6 V
71%
Anderlecht T
1 - 2 V
35%
R. Union SG T
0 - 1 V
75%
Gent U
1 - 1 G
63%
Club Brugge U
1 - 4 V
83%
Anderlecht T
1 - 0 W
47%
Gent U
1 - 3 V
63%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Hoffenheim heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 65.5) vergeleken met Mechelen (SoS: 44.7). Dit betekent dat de statistieken van Hoffenheim meer gewicht hebben.

Hoffenheim heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.8 van Mechelen, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Hoffenheim heeft het defensieve voordeel, met 1.8 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.4 van Mechelen.

Hoffenheim heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Mechelen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.3 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Hoffenheim komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (51.5 vs 26.6) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Mechelen

Mechelen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie