Sla naar inhoud
Vergelijken Hoffenheim vs Slavia Prague

Hoffenheim vs Slavia Prague Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hoffenheim vs Slavia Prague: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hoffenheim Hoffenheim Thuisteam
Slavia Prague Slavia Prague Uitteam
Hoffenheim
51.5
W G W W G V V G W V

Laatste 10 Wedstrijden

Slavia Prague
73.7
W W W V G W W W W W

Gewonnen Categorieën

5

Hoffenheim

1

Gelijkspel

9

Slavia Prague

Prestatieradar

Hoffenheim
Slavia Prague

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

80%

8W, 1G, 1V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-2

-2

+11

+11

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Kramarić (4 doelpunten)
T. Chorý (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 11 / 2e Helft: 5
1e Helft: 9 / 2e Helft: 10
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
65.5

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.3

53.4

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.4

Record vs Topteams
25%

1W / 4 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.05

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.45

1.86

Werkelijk: 1.9 | Versch: +0.04

Aangepaste Sterktewaarde
51.5

Aanval: 61.6, Verdediging: 46.2, Vorm: 46.2

73.7

Aanval: 65.5, Verdediging: 75.8, Vorm: 82.7

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1
5

16-30'

4
4

31-45'

3
3

46-60'

6

61-75'

1
3

76-90+'

4
Hoffenheim
Slavia Prague
Hoffenheim

Sterkte-uitsplitsing

51.5

Totaal

Aanval 61.6
Verdediging 46.2
Vorm 46.2
Consistentie 50.5
Slavia Prague

Sterkte-uitsplitsing

73.7

Totaal

Aanval 65.5
Verdediging 75.8
Vorm 82.7
Consistentie 68.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

91.0 vs 58.0

Tegenstanderkwaliteit

65.3 vs 50.4

Record tegen Topteams

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
W
Bremen (62%)
G
Stuttgart (70%)
W
Hamburg (63%)
W
Dortmund (71%)
G
Augsburg (71%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Leipzig (84%)
G
Wolfsburg (50%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
W
Sparta Prague (54%)
W
Liberec (48%)
W
Olomouc (46%)
V
Hradec Kr. (64%)
G
Plzeň (59%)
W
Ostrava (39%)
W
Zlín (46%)
W
Sparta Prague (54%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Bremen T
1 - 0 W
62%
Stuttgart T
3 - 3 G
70%
Hamburg U
2 - 1 W
63%
Dortmund T
2 - 1 W
71%
Augsburg U
2 - 2 G
71%
Mainz 05 T
1 - 2 V
65%
Leipzig U
0 - 5 V
84%
Wolfsburg T
1 - 1 G
50%
Heidenheim U
4 - 2 W
67%
St. Pauli T
0 - 1 V
50%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sparta Prague T
3 - 2 W
54%
Liberec U
2 - 1 W
48%
Olomouc T
2 - 1 W
46%
Hradec Kr. U
1 - 2 V
64%
Plzeň T
0 - 0 G
59%
Ostrava U
2 - 0 W
39%
Zlín U
3 - 1 W
46%
Sparta Prague T
3 - 1 W
54%
Dukla U
2 - 0 W
51%
Liberec T
1 - 0 W
43%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Hoffenheim heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 65.5) vergeleken met Slavia Prague (SoS: 53.4). Dit betekent dat de statistieken van Hoffenheim meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Hoffenheim op gemiddeld 1.6 en Slavia Prague op 1.9 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is Slavia Prague ver superieur, met slechts 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd en 4 clean sheets, terwijl Hoffenheim er 1.8 per wedstrijd incasseert.

Hoffenheim heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 1 van 4 wedstrijden gewonnen.

Slavia Prague heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Slavia Prague, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Slavia Prague is een sterk uitteam met 80% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.1 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Slavia Prague komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (73.7 vs 51.5) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie