Sla naar inhoud
Vergelijken Hradec Kr. vs Dinamo Zagreb

Hradec Kr. vs Dinamo Zagreb Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hradec Kr. vs Dinamo Zagreb: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hradec Kr. Hradec Kr. Thuisteam
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Uitteam
Hradec Kr.
57.4
G V W W W W W V W G

Laatste 10 Wedstrijden

Dinamo Zagreb
85.4
W W W W G W W W W W

Gewonnen Categorieën

2

Hradec Kr.

2

Gelijkspel

11

Dinamo Zagreb

Prestatieradar

Hradec Kr.
Dinamo Zagreb

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 2G, 2V

90%

9W, 1G, 0V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

3.3

33 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

+25

+25

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
O. Mihálik (7 doelpunten)
D. Beljo (16 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 6
1e Helft: 15 / 2e Helft: 18
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

80%

4W / 5 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

100%

5W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.5

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.1

45.6

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 46.0

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.26

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.06

2.86

Werkelijk: 3.3 | Versch: +0.44

Aangepaste Sterktewaarde
57.4

Aanval: 41.8, Verdediging: 73.1, Vorm: 62.7

85.4

Aanval: 95.6, Verdediging: 70.1, Vorm: 86.0

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

5
2

16-30'

4
2

31-45'

6
2

46-60'

3
3

61-75'

9
2

76-90+'

6
Hradec Kr.
Dinamo Zagreb
Hradec Kr.

Sterkte-uitsplitsing

57.4

Totaal

Aanval 41.8
Verdediging 73.1
Vorm 62.7
Consistentie 52.0
Dinamo Zagreb

Sterkte-uitsplitsing

85.4

Totaal

Aanval 95.6
Verdediging 70.1
Vorm 86.0
Consistentie 89.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

52.1 vs 46.0

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
G
Jablonec (49%)
V
Plzeň (64%)
W
Teplice (54%)
W
Slavia Prague (69%)
W
Slovácko (50%)
W
Bohemians (53%)
W
Ostrava (34%)
V
Plzeň (59%)
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
W
Hajduk (53%)
W
Gorica (50%)
W
Varaždin (48%)
W
Istra (46%)
G
Rijeka (44%)
W
Vukovar (37%)
W
Osijek (40%)
W
Lokomotiva (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Jablonec U
1 - 1 G
49%
Plzeň U
1 - 3 V
64%
Teplice U
1 - 0 W
54%
Slavia Prague T
2 - 1 W
69%
Slovácko U
3 - 1 W
50%
Bohemians T
2 - 0 W
53%
Ostrava T
1 - 0 W
34%
Plzeň T
0 - 3 V
59%
Liberec U
1 - 0 W
48%
Zlín T
0 - 0 G
41%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Hajduk T
2 - 0 W
53%
Gorica U
2 - 1 W
50%
Varaždin T
2 - 1 W
48%
Istra U
2 - 0 W
46%
Rijeka T
2 - 2 G
44%
Vukovar U
4 - 1 W
37%
Osijek T
7 - 0 W
40%
Lokomotiva U
5 - 0 W
49%
Slaven T
4 - 2 W
35%
Hajduk U
3 - 1 W
58%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 54.5 vs 45.6), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

De aanval van Dinamo Zagreb is van een ander niveau, met gemiddeld 3.3 doelpunten per wedstrijd en D. Beljo als topscorer met 16 goals. Hradec Kr. scoort slechts 1.2 per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Hradec Kr. op 0.9 en Dinamo Zagreb op 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd.

Hradec Kr. heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Dinamo Zagreb heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Het thuisvoordeel begunstigt Dinamo Zagreb, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Dinamo Zagreb is een sterk uitteam met 100% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.1 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dinamo Zagreb komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (85.4 vs 57.4) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie