Sla naar inhoud
Vergelijken Hradec Kr. vs Thun

Hradec Kr. vs Thun Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hradec Kr. vs Thun: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hradec Kr. Hradec Kr. Thuisteam
Thun Thun Uitteam
Hradec Kr.
57.4
G V W W W W W V W G

Laatste 10 Wedstrijden

Thun
41.4
V V V W V V W W G W

Gewonnen Categorieën

8

Hradec Kr.

3

Gelijkspel

4

Thun

Prestatieradar

Hradec Kr.
Thun

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 2G, 2V

40%

4W, 1G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

+1

+1

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
O. Mihálik (7 doelpunten)
E. Rastoder (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 6
1e Helft: 7 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.5

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.1

37.5

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 51.2

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.26

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.06

1.37

Werkelijk: 1.6 | Versch: +0.23

Aangepaste Sterktewaarde
57.4

Aanval: 41.8, Verdediging: 73.1, Vorm: 62.7

41.4

Aanval: 46.7, Verdediging: 43.8, Vorm: 35.0

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2

16-30'

3
2

31-45'

4
2

46-60'

4
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Hradec Kr.
Thun
Hradec Kr.

Sterkte-uitsplitsing

57.4

Totaal

Aanval 41.8
Verdediging 73.1
Vorm 62.7
Consistentie 52.0
Thun

Sterkte-uitsplitsing

41.4

Totaal

Aanval 46.7
Verdediging 43.8
Vorm 35.0
Consistentie 39.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 49.0

Tegenstanderkwaliteit

52.1 vs 51.2

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
G
Jablonec (49%)
V
Plzeň (64%)
W
Teplice (54%)
W
Slavia Prague (69%)
W
Slovácko (50%)
W
Bohemians (53%)
W
Ostrava (34%)
V
Plzeň (59%)
Thun logo Thun
V
Sion (70%)
V
Basel (55%)
V
Lugano (54%)
W
Basel (50%)
V
Lugano (55%)
V
Zürich (38%)
W
GC Zürich (27%)
W
Young Boys (56%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Jablonec U
1 - 1 G
49%
Plzeň U
1 - 3 V
64%
Teplice U
1 - 0 W
54%
Slavia Prague T
2 - 1 W
69%
Slovácko U
3 - 1 W
50%
Bohemians T
2 - 0 W
53%
Ostrava T
1 - 0 W
34%
Plzeň T
0 - 3 V
59%
Liberec U
1 - 0 W
48%
Zlín T
0 - 0 G
41%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sion U
0 - 2 V
70%
Basel U
1 - 3 V
55%
Lugano T
0 - 1 V
54%
Basel T
3 - 1 W
50%
Lugano U
0 - 1 V
55%
Zürich U
1 - 2 V
38%
GC Zürich T
5 - 1 W
27%
Young Boys U
2 - 1 W
56%
St.Gallen T
2 - 2 G
55%
Luzern T
2 - 1 W
52%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Hradec Kr. heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 54.5) vergeleken met Thun (SoS: 37.5). Dit betekent dat de statistieken van Hradec Kr. meer gewicht hebben.

Thun heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Hradec Kr., hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Hradec Kr. heeft het defensieve voordeel, met 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.5 van Thun.

Hradec Kr. heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Hradec Kr. is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Hradec Kr. komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (57.4 vs 41.4) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Thun

Thun

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie