Sla naar inhoud
Vergelijken Hradec Kr. vs Union Berlin

Hradec Kr. vs Union Berlin Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Hradec Kr. vs Union Berlin: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Hradec Kr. Hradec Kr. Thuisteam
Union Berlin Union Berlin Uitteam
Hradec Kr.
57.4
G V W W W W W V W G

Laatste 10 Wedstrijden

Union Berlin
38.8
W G V V V G V W V V

Gewonnen Categorieën

9

Hradec Kr.

1

Gelijkspel

5

Union Berlin

Prestatieradar

Hradec Kr.
Union Berlin

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 2G, 2V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

2.1

21 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+3

+3

-10

-10

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
O. Mihálik (7 doelpunten)
O. Burke (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 6
1e Helft: 2 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
60%

3W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.5

Competitiemoeilijkheid: 58.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.1

72.2

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.26

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.06

1.55

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.45

Aangepaste Sterktewaarde
57.4

Aanval: 41.8, Verdediging: 73.1, Vorm: 62.7

38.8

Aanval: 44.8, Verdediging: 36.7, Vorm: 24.4

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

1
3

61-75'

2
2

76-90+'

6
Hradec Kr.
Union Berlin
Hradec Kr.

Sterkte-uitsplitsing

57.4

Totaal

Aanval 41.8
Verdediging 73.1
Vorm 62.7
Consistentie 52.0
Union Berlin

Sterkte-uitsplitsing

38.8

Totaal

Aanval 44.8
Verdediging 36.7
Vorm 24.4
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

58.0 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

52.1 vs 66.6

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
G
Jablonec (49%)
V
Plzeň (64%)
W
Teplice (54%)
W
Slavia Prague (69%)
W
Slovácko (50%)
W
Bohemians (53%)
W
Ostrava (34%)
V
Plzeň (59%)
Union Berlin logo Union Berlin
W
Mainz 05 (70%)
G
Köln (57%)
V
Leipzig (84%)
V
Wolfsburg (50%)
V
Heidenheim (67%)
G
St. Pauli (50%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Freiburg (72%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Jablonec U
1 - 1 G
49%
Plzeň U
1 - 3 V
64%
Teplice U
1 - 0 W
54%
Slavia Prague T
2 - 1 W
69%
Slovácko U
3 - 1 W
50%
Bohemians T
2 - 0 W
53%
Ostrava T
1 - 0 W
34%
Plzeň T
0 - 3 V
59%
Liberec U
1 - 0 W
48%
Zlín T
0 - 0 G
41%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Mainz 05 U
3 - 1 W
70%
Köln T
2 - 2 G
57%
Leipzig U
1 - 3 V
84%
Wolfsburg T
1 - 2 V
50%
Heidenheim U
1 - 3 V
67%
St. Pauli T
1 - 1 G
50%
Bayern Munich U
0 - 4 V
86%
Freiburg U
1 - 0 W
72%
Bremen T
1 - 4 V
62%
M'gladbach U
0 - 1 V
68%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Union Berlin heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.2) vergeleken met Hradec Kr. (SoS: 54.5). Dit betekent dat de statistieken van Union Berlin meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Hradec Kr. op gemiddeld 1.2 en Union Berlin op 1.1 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is Hradec Kr. ver superieur, met slechts 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Union Berlin er 2.1 per wedstrijd incasseert.

Hradec Kr. heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Union Berlin heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 4 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Hradec Kr. is een sterk uitteam met 60% uitoverwinningen, wat suggereert dat ze ongeacht de locatie kunnen presteren.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Hradec Kr. komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (57.4 vs 38.8) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Union Berlin

Union Berlin

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie