Sla naar inhoud
Vergelijken Istra vs Cagliari

Istra vs Cagliari Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Istra vs Cagliari: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Istra Istra Thuisteam
Cagliari Cagliari Uitteam
Istra
35.8
W W V V V V V W W V

Laatste 10 Wedstrijden

Cagliari
36.9
V G W V W V V V V G

Gewonnen Categorieën

6

Istra

3

Gelijkspel

6

Cagliari

Prestatieradar

Istra
Cagliari

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 0G, 6V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-3

-3

-8

-8

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. Prevljak (4 doelpunten)
S. Esposito (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 4
1e Helft: 3 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
34.5

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 47.2

59.0

Competitiemoeilijkheid: 90.0, Tegenstanderkwaliteit: 65.8

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.93

Werkelijk: 1.0 | Versch: +0.07

0.94

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.14

Aangepaste Sterktewaarde
35.8

Aanval: 28.2, Verdediging: 47.9, Vorm: 33.8

36.9

Aanval: 29.1, Verdediging: 50.9, Vorm: 21.8

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

46-60'

2
1

61-75'

3
3

76-90+'

Istra
Cagliari
Istra

Sterkte-uitsplitsing

35.8

Totaal

Aanval 28.2
Verdediging 47.9
Vorm 33.8
Consistentie 35.2
Cagliari

Sterkte-uitsplitsing

36.9

Totaal

Aanval 29.1
Verdediging 50.9
Vorm 21.8
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

45.0 vs 90.0

Tegenstanderkwaliteit

47.2 vs 65.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Istra logo Istra
W
Osijek (46%)
W
Slaven (35%)
V
Gorica (50%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
V
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
V
Hajduk (53%)
W
Varaždin (48%)
Cagliari logo Cagliari
V
Udinese (74%)
G
Bologna (63%)
W
Atalanta (64%)
V
Inter Milan (84%)
W
Cremonese (51%)
V
Sassuolo (69%)
V
Napoli (74%)
V
Pisa (46%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Osijek U
1 - 0 W
46%
Slaven T
3 - 1 W
35%
Gorica U
0 - 1 V
50%
Dinamo Zagreb T
0 - 2 V
71%
Vukovar T
1 - 2 V
32%
Lokomotiva U
0 - 2 V
49%
Hajduk T
1 - 3 V
53%
Varaždin T
2 - 1 W
48%
Rijeka U
2 - 0 W
48%
Osijek T
0 - 1 V
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Udinese T
0 - 2 V
74%
Bologna U
0 - 0 G
63%
Atalanta T
3 - 2 W
64%
Inter Milan U
0 - 3 V
84%
Cremonese T
1 - 0 W
51%
Sassuolo U
1 - 2 V
69%
Napoli T
0 - 1 V
74%
Pisa U
1 - 3 V
46%
Como T
1 - 2 V
71%
Parma U
1 - 1 G
62%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Cagliari heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 59.0) vergeleken met Istra (SoS: 34.5). Dit betekent dat de statistieken van Cagliari meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Istra op gemiddeld 1.0 en Cagliari op 0.8 doelpunten per wedstrijd.

Istra heeft het defensieve voordeel, met 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Cagliari.

Cagliari heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.3 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Istra

Istra

VS
Cagliari

Cagliari

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie