Sla naar inhoud
Vergelijken Istra vs Betis

Istra vs Betis Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Istra vs Betis: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Istra Istra Thuisteam
Betis Betis Uitteam
Istra
35.8
W W V V V V V W W V

Laatste 10 Wedstrijden

Betis
51.0
W G W G W V G G G V

Gewonnen Categorieën

3

Istra

3

Gelijkspel

9

Betis

Prestatieradar

Istra
Betis

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 0G, 6V

30%

3W, 5G, 2V

Doelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-3

-3

+2

+2

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
S. Prevljak (4 doelpunten)
A. Ezzalzouli (5 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 4
1e Helft: 8 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

2W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
34.5

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 47.2

58.5

Competitiemoeilijkheid: 91.4, Tegenstanderkwaliteit: 62.7

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.93

Werkelijk: 1.0 | Versch: +0.07

2.18

Werkelijk: 1.6 | Versch: -0.58

Aangepaste Sterktewaarde
35.8

Aanval: 28.2, Verdediging: 47.9, Vorm: 33.8

51.0

Aanval: 57.9, Verdediging: 57.9, Vorm: 32.5

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

3
2

16-30'

3
1

31-45'

2

46-60'

2
1

61-75'

4
3

76-90+'

2
Istra
Betis
Istra

Sterkte-uitsplitsing

35.8

Totaal

Aanval 28.2
Verdediging 47.9
Vorm 33.8
Consistentie 35.2
Betis

Sterkte-uitsplitsing

51.0

Totaal

Aanval 57.9
Verdediging 57.9
Vorm 32.5
Consistentie 62.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

45.0 vs 91.4

Tegenstanderkwaliteit

47.2 vs 62.7

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Istra logo Istra
W
Osijek (46%)
W
Slaven (35%)
V
Gorica (50%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
V
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
V
Hajduk (53%)
W
Varaždin (48%)
Betis logo Betis
W
Elche (61%)
G
Real Sociedad (66%)
W
Oviedo (61%)
G
Real Madrid (65%)
W
Girona (64%)
V
Braga (66%)
G
Osasuna (63%)
G
Braga (71%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Osijek U
1 - 0 W
46%
Slaven T
3 - 1 W
35%
Gorica U
0 - 1 V
50%
Dinamo Zagreb T
0 - 2 V
71%
Vukovar T
1 - 2 V
32%
Lokomotiva U
0 - 2 V
49%
Hajduk T
1 - 3 V
53%
Varaždin T
2 - 1 W
48%
Rijeka U
2 - 0 W
48%
Osijek T
0 - 1 V
40%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Elche T
2 - 1 W
61%
Real Sociedad U
2 - 2 G
66%
Oviedo T
3 - 0 W
61%
Real Madrid T
1 - 1 G
65%
Girona U
3 - 2 W
64%
Braga T
2 - 4 V
66%
Osasuna U
1 - 1 G
63%
Braga U
1 - 1 G
71%
Espanyol T
0 - 0 G
50%
Athletic U
1 - 2 V
60%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Betis heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 58.5) vergeleken met Istra (SoS: 34.5). Dit betekent dat de statistieken van Betis meer gewicht hebben.

Betis heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Istra, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Istra op 1.3 en Betis op 1.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Betis komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (51.0 vs 35.8) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Istra

Istra

VS
Betis

Betis

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie